גבר בשנות ה-50 לחייו נעצר בארגנטינה בחשד כי אנס את בתו במשך יותר מ-20 שנה – ואף עיבר אותה מספר פעמים. הפרשה התחוללה בעיירה ארקיטו, אשר במחוז סנטה פה, שם החשוד (57) נעצר אחרי שבתו (32) התלוננה עליו במשטרה.

חואן פבלו באנוס, הפרקליט המחוזי הראשי, אישר את הדיווחים ואמר: "ביום שני האחרון, אישה פנתה למשטרה וטענה כי אביה מתעלל בה מינית מאז שהיא בת 9. כתוצאה מכך, היא הביא לו ארבעה ילדים – הצעיר ביניהם בן 11 והמבוגר בן 19".

כוחות המשטרה פשטו על ביתו של האב, אשר מוכר בעיירה בתור פועל בניין. הם מצאו במקום שני אקדחים, כמו גם בונגאלו צפוף וחשוך שם הוא שמר על ארבעת ילדיו (11, 13, 17 ו-19). גורמים המעורים בפרטי החקירה מספרים שהוא נתן לכולם שמות תנ"כיים, אך הוא סרב לחשוף אותם.

חוקרים סבורים כי האב החל לאנוס את בתו זמן קצר לאחר שאשתו עזבה אותו. כמו כן, הם מאמינים שהוא נהג לאנוס אותה תחת איום שאם תסרב הוא ירצח אותה. באנוס הוסיף: "האיומים גרמו לה לחיות בתחושה שהיא במלכודת ממנה היא לא מסוגלת להימלט".

מספר תושבים מארקיטו התייחסו לתקרית וטענו כי התופעה הייתה מוכרת באזור. כמה שכנים אפילו התלוננו על המצב בתחנת המשטרה, אך שם נמסר להם שאי אפשר לעשות דבר אלא אם הבת תגיש תלונה. מאז התפוצצות הפרשה, רבים כינו את זירת הפשע "בית האימה" בגלל הדמיון של המקרה לפרשת יוזף פריצל. כעת, חוקרים בודקים האם החשוד הוא באמת אביהם הביולוגי של המתלוננת.