גבר וזוגתו מצפון-מזרח ארה"ב נעצרו בחשד שחטפו את אשתו לשעבר של הגבר, עינו אותה וכפו עליה לקיים איתם יחסי מין. ג'סטין וילסון (31) וניקול אלמור (35) הואשמו בחטיפה, תקיפה ותקיפה בנסיבות מחמירות, ומאז כפרו בהאשמות נגדם.

ממצאי חקירת המשטרה חשפו כי השניים חטפו את אשתו לשעבר של וילסון, שזהותה לא הותרה לפרסום, בזמן שזו שהתה בביתה בעיר גלוברסוויל, מדינת ניו יורק. בערב השנה החדשה, השניים פרצו לביתה, חטפו אותה תחת איומי אקדח וכפו עליה להיכנס לתא המטען של רכב ה-SUV שלהם.

הקורבן טענה במהלך החקירה כי וילסון ואלמור הכריחו אותה לנקות צואה של כלבים בקרוואן שבו כלאו אותה בימים הראשונים. מאוחר יותר, נכפה עליה לבצע מין אוראלי לווילסון וכאשר זה התלונן שהיא "לא משקיעה" – הם קטעו לה את הפרק העליון של הזרת הימנית.

הקורבן הוסיפה שביום הרביעי לחטיפה, וילסון ואלמור היכו אותה עם מחבט ואף חנקו אותה עד לנקודה שבה איבדה את הכרתה. ההתעללות והעינויים נמשכו שישה ימים לפני שהקורבן הצליחה להימלט אל הבית של סבה, משם היא פונתה לבית החולים. השניים נעצרו זמן קצר לאחר מכן.

וילסון ואלמור מוחזקים מאז בבית המעצר של מחוז פולטון, ללא אפשרות לשחרור בערבות. עורך הדין סטיבן רוקמאכר, סנגורו של וילסון, הגיב לחשדות המיוחסים למרשו ואמר: "אני מקווה מאוד שזה לא נכון".

אמנדה נליס, התובעת של מחוז פולטון, אישרה את הפרטים בפרשה, אך ציינה שלא תוכל למסור מידע נוסף. "נכון לרגע זה אנחנו עדיין חוקרים את השתלשלות העניינים", אמרה בהודעה לכלי התקשורת. "זה כל מה שיש לי לומר בשלב הזה".