פלורידה: תעלומת היעלמותה של אישה בשנות ה-30 לחייה קיבלה תפנית מדאיגה, אחרי שתיעוד שלה שוחה בנהר מקומי נשלח אל רשויות האכיפה המקומיות. אחרי שבועות של חיפושים, מתברר שהפעם האחרונה שפאולה מירנדה-רוזה נראתה בחיים הייתה כשזו השתכשכה להנאתה במי נהר ווקיבה – וככל הנראה לא הייתה מודעת לכך שהמים שורצים באליגטורים.

הסרטון צולם על ידי עוברי אורח ב-18 בדצמבר, כיממה אחרי שנראתה בחיים בפעם האחרונה אצל קרוב משפחה המתגורר באזור אורלנדו. מאז לא ברור מה עלה בגורלה ובמשטרה המקומית מדווחים כי קיים חשש לחייה.

בני משפחתה של רוזה ציינו בשבועות האחרונים כי היא מאובחנת עם הפרעה דו-קוטבית – ואף איימה לפגוע בעצמה בעבר. מאז שהוריה זיהו אותה בסרטון שצולם בנהר ווקיבה, רשויות האכיפה ריכזו את מאמצי החיפוש בשטחי הפארק הלאומי שבו עובר הנהר.

העובדה שהנעדרת צולמה בפעם האחרונה בנהר ווקיבה מדאיגה מאוד את בני משפחתה, היות והמים מוכרים כשורצים באליגטורים. בהנהלת הפארק התייחסו מאז לתפנית בחקירה וציינו שתקיפות של חיות בר נדירות מאוד באזור. למרות זאת, תושבים מקומיים הותקפו כבר בעבר על ידי אליגטורים.

בשנת 2015 אישה המתגוררת באורלנדו יצאה לשחות בנהר ווקיבה והותקפה על ידי אליגטור. היא פונתה לבית חולים באזור כשמצבה בינוני ואמנם שרדה את התקרית, אבל נאלצה לעבור ניתוח לקטיעת חלק מזרועה הימנית.