אמנית קומיקס ואושיית יוטיוב נעצרה ביממה האחרונה בחשד שאנסה את אמה הסובלת מדימנציה. כריסטין ווסטון צ'נדלר בת ה-39 נעצרה במלונית במדינת וירג'יניה, אחרי שהקלטה בה היא מתארת כיצד תקפה מינית את אמה, ברברה אן ווסטון בת ה-80, דלפה לרשת.

בהקלטה, שאורכה 9 דקות, צ'נדלר תיארה כיצד נגעה באיבריה האינטימיים של אמה, על אף שזו ביקשה ממנה להפסיק. מעבר לזה, עלו לרשת גם צילומי מסך של הודעות טקסט בהן אמנית הקומיקס תיארה את מעשיה כלפי "בּארבּ", כינוי החיבה של אמה שמוכרת היטב בקרב עשרות אלפי העוקבים שלה ביוטיוב.

צ'נדלר פרצה ברשת לקראת סוף העשור הראשון של שנות ה-2000, אחרי שפרסמה מספר ספרי קומיקס קצרים וביזאריים אודות דמות ששמה "סוניצ'ו" – המבוססת על דמויותיהם של פיקאצ'ו מסדרת הטלוויזיה פוקימון וסוניק, מסדרת משחקי המחשב. הקומיקס הפך מאז לקאלט בקרב חובבי קרינג' וטראש ברשת.

מאז חשיפת ההקלטה וצילומי המסך, צ'נדלר הובאה למעצר במחוז גרין בזמן שאמה הורחקה מביתה. בית המשפט אישר מאז צו מנהלי שמונע מהחשודה ליצור קשר עם ווסטון, שפונתה מאז לבית חולים לצורך סדרה של בדיקות רפואיות.

על פי החוק המקומי, גילוי עריות מוכר כעברה פלילית בגינה ניתן להישפט למאסר של 12 חודשים ו/או לשלם קנס בגובה 2,500 דולר. נכון לעכשיו, טרם הוגש כתב אישום נגד צ'נדלר, אך סרטונים ממבצע המעצר שלה כבר עלו לרשתות החברתיות.