נער ממדינת וירג'יניה, מזרח ארה"ב, נהרג לאחר שירה לעצמו בראש בשוגג – והתיעוד המטריד עלה לרשת. בן ה-17, המכונה Rylo Huncho ברשתות החברתיות, צילם את עצמו משחק באקדח עם ציין לייזר כשהתאונה קרתה.

בתיעוד אפשר לראות את הנער מחזיק את הנשק בידית האחיזה ומעמיד פנים שהוא יורה לכיוון המצלמה. בשלב מסוים אפשר לשמוע אותו פותח את נצרת הבטיחות, לפני שהוא מכוון את האקדח אל חלקו השמאלי של ראשו. בן ה-17 אז אומר לצופים "F*** y’all n*****s" וסוחט את ההדק. הסרטון עוצר מיד אחרי שהנשק יורה.

 

דוברות משטרת וירג'יניה פרסמה כי התקרית אירעה בעיר סופולק ב-15 במאי והקורבן זוהה בתור זמר ראפ מקומי. בן ה-17 נהרג במקום אחרי שירה לעצמו בראש בטעות, כך לפי ממצאי חקירת המקרה.

תיעוד המקרה הפך מאז לוויראלי ברשתות החברתיות, שם הוא גרף תגובות מעורבות בקרב הגולשים – חלקם ביקרו הנער על כך שהוא שיחק בנשק ואחרים הביעו צער כלפי בני משפחתו. "אני קורא את כל מה שאתם כותבים עליו וזה נוראי בכל קנה מידה", כתב אחד הגולשים. "מתפלל לאלוהים שייתן לאמא שלו את הכוח להתמודד עם הכאב הנוראי שלה".

בני משפחתו של הנער פתחו מאז קמפיין גיוס כספים כדי לתמוך באימו. מוניקה סאבג', בת דודתו של הקורבן, כתבה באתר Go Fund Me: "הוא היה הבן היחיד שלה. היא הייתה אם יחידנית ועשתה הכל כדי שיהיה לו טוב".