"אמא שלי היא מקור השראה עבור כולנו": בני משפחתה של אריקה דה סאוזה ויירה נונז שוברים שתיקה ומגיבים למעצרה. לוקאס נונז דוס סנטוס, בנה של החשודה, טען בשיחה עם אתר החדשות הברזילאי Fantastico שאימו חפה מפשע – ומעולם לא עשתה דבר רע לאיש.

"אמא שלי גידלה 6 ילדים בעצמה ומעולם לא הייתה צריכה לגנוב שום דבר מאיש", אמר דוס סנטוס. "אמי בחיים לא הונתה אף אחד. היא חינכה אותי ואת חמשת אחי, והיא חינכה אותנו מצוין. החיים שלנו מצוינים בגללה ואמא תמיד הייתה ההשראה שלנו".

נונז עלתה לכותרות בשבועות האחרונים אחרי שהגיעה לסניף בנק בריו דה ז'נרו עם הגופה של הדוד שלה – פאולו רוברטו בראגה – במטרה להוציא בעזרתו הלוואה בשווי אלפי דולרים. בסרטון שצולם על ידי עובדי המקום אפשר לראות את בת ה-43 פונה אל בראגה ומבקשת ממנו לחתום על המסמכים, למרות שהוא לא מגיב. צוותי רפואה הוזעקו לסניף וקבעו את מותו של בראגה במקום. נונז נעצרה בעקבות התקרית.

ממצאי הנתיחה לאחר המוות קבעו שבראגה מת כתוצאה מחסימת דרכי הנשימה שנגרמה מאספירציות (שאיפת תוכן הקיבה לריאות), כמו גם כשל לבבי. לפי ההערכות, הוא מת כמה שעות לפני שנונז נכנסה איתו לסניף הבנק. בתחילת השבוע פורסם כי נבדקת האפשרות שבראגה הורעל.

פאביו סאוזה, קצין משטרה בכיר בריו דה ז'נרו, התייחס לפרשה בהודעה לתקשורת וטען שנונז זממה להוציא את ההלוואה לפני שיבחינו שבראגה מת. "היא מיהרה להגיע איתו לבנק באותו יום כי היא הבינה שאלו הרגעים האחרונים שלו בחיים", ציין סאוזה. "היא זיהתה את חלון ההזדמנות ולא היססה לרגע. היא ידעה שאחר כך לא תהיה לה אפשרות להוציא לפועל את מזימתה". נונז הואשמה מאז בהונאה, ניסיון גניבה וביזוי גופה. לא ברור כרגע אם בכוונת פרקליטות המחוז להאשים את נונז בסעיפים נוספים.