מולדובה: תעלומת היעלמותו של ילד בן 6 קיבלה תפנית מזעזעת כאשר גופתו נמצאה בחצר האחורית של ביתו, אחרי שהתברר שהוא מת כתוצאה מתאונה איומה. במהלך מאמצי החיפוש של כוחות המשטרה, גופתו של בנימין אוסיפצ'וק נמצאה ללא רוח חיים בבור הספיגה של תא השירותים בחצר בית הוריו.

בני המשפחה של הילד דיווחו על היעלמותו בסוף השבוע האחרון. בנימין, המוכר בקרב חבריו גם בתור "ביבי", יצא מביתו בזמן ששהה עם אחיו ואחותו הגדולים (9 ו-14). זאת הייתה הפעם האחרונה שהוא נראה בחיים לפני שהוא נפל אל תוך בור הספיגה של השירותים ומת.

גופתו של ביבי הועברה אל המכון הפתולוגי בעיר חנצ'שט, מרכז מולדובה, שם מומחים לרפואה משפטית קבעו הילד מת כתוצאה מטביעה בצואה שמילאה את בור הספיגה. מעבר לזה, גופתו של הילד נמצאה גם עם חבלות נוספות, אך החוקרים קבעו כי אין חשד לזדון והתקרית הייתה תאונה.

גורמים המעורים בפרטי הפרשה סיפרו כי ביבי נמצא בבור יחד עם הכפכפים של אחותו הגדולה. הסברה הרווחת בקרב החוקרים הינה שהפכפכים גרמו לילד למעוד בתא השירותים בזמן שניסה לעלות על המושב וליפול פנימה. חוקרים סבורים כי גם אם הילד ניסה לצעוק לעזרה, לא ניתן היה לשמוע אותו בגלל דפנות הבטון המזוין ממנו הוא נבנה בור הספיגה.

בני משפחתו של ביבי עדיין מתקשים לעכל את נסיבות מותו האיומות. פיודור אוסיפצ'וק, אביו של הילד, התייחס לפרשה האיומה ואמר: "אני עדיין לא מסוגל להבין איך זה קרה. אני לא מבין איך הוא נפל פנימה. הוא השתמש בתא השירותים הזה מאז שהיה בן 3". גופתו של הילד נקברה אתמול בבית הקברות בעיר.