ניקולה סטיט, אם לשניים בת 31 מסקוטלנד, נבהלה כששמעה לפתע את בנה דילן בן ה-14, קורא לה לבוא במהירות לחדר האמבטיה. האם נכנסה והייתה בשוק מהמחזה שנגלה לפניה: בנה הפעוט איידן, בן שנתיים בלבד, ניקה את אסלת השירותים עם מברשת השיניים שלה.

לא היה לה מושג אם זה כבר קרה בעבר או לא, אבל היא החליטה לצחוק על העניין ולצלם אותו באמצע המעשה הדוחה. רק שאיידן פירש את הצחוק כהסכמה למעשה, וכאשר האם קנתה מברשת שיניים חדשה - הוא נתפס שוב מכניס אותה עמוק לתוך האסלה.

האם כבר הבינה שהדוחה מכל קרה לה מבלי שידעה בכלל והחליטה לשתף את מה שקרה בקבוצת פייסבוק, עם סרטון מפליל עליו כתבה "בני בן השנתיים מנקה את האסלה עם מברשת השיניים שלי".  הורים רבים נחרדו מהסרטון ובצדק - כי מהר מאוד, אחרי בדק בית, התברר שעוד שלל פעוטות עושים בדיוק את אותו הדבר. וחלק מההורים גילו את זה בשלב מאוחר מדי.

"הבת שלי עשתה לי את זה כשהייתה בגיל הזה, אבל לא הבנתי את זה עד שצחצחתי שיניים והרגשתי טעם חזק של לימון... רק אז קלטתי שהג'ל של הטואלט-דאק היה מרוח על כל האסלה", שיתפה למשל גולשת בשם קלייר. 

סטיט לא התרגשה יותר מדי מהמקרה וכנראה מרוצה מלא לדעת האם באמת השתמשה בחיידקי האסלה או לא, אבל גולשים הדגישו בפניה בדיוק מה הם חושבים: "הוא נראה עם יותר מדי ביטחון, אני חושב שזו לא הפעם הראשונה שהיו לך מי אסלה בפה", כתב אחד הגולשים.

והנה לכם אמצעי המניעה הטוב בעולם.