טרגדיה בבירת רוסיה: בת 18 נהרגה בתאונת דרכים קטלנית, אחרי שרכבת התנגשה במכונית שבה נסעה. עוברי אורח הזעיקו צוות אמבולנס למוקד התאונה, אך כל שנותר להם לעשות היה לקבוע את מותה של אלינורה רשטובה. כעת, אמה מספרת שהיא נהרגה ביום שבו בן זוגה הציע לה נישואין.

אלנה, אמה של בת ה-18, סיפרה בשיחה עם חברת החדשות KP שבתה התקשרה אליה באותו יום וסיפרה לה בהתרגשות שהיא התארסה לחבר שלה – מיכאל. מאוחר יותר, צוות אמבולנס פינה אותו ואת אחיו מזירת התאונה הקטלנית.

ממצאי חקירת המשטרה חשפו כי מיכאל, אלינורה ושני אחיו נסעו במכונית שכורה בלילה שבו הם התנגשו ברכבת. על פי ההערכות, מיכאל נרדם על ההגה בזמן הנסיעה והתעורר רק כשהמכונית עלתה על הפסים.

 

אלינורה (צילום: VK)
בתמונה (מימין): אלינורה ומיכאל, וזירת התאונה הקטלנית | צילום: VK

גורמים המעורים בפרטי החקירה סיפרו שבסרטון מצלמת אבטחה שהוצבה בצומת סמוכה אפשר לראות את הנהג מנסה לרדת מהמסילה, אך ללא הועיל. הקטר פגע במכונית במהירות עצומה וגרר אותה 100 מטרים על הפסים, לפני שנהג הרכבת הצליח להגיע לעצירה מוחלטת.

"הרכבת פגעה בדיוק איפה שאלינורה ישבה", סיפרה אמה. "מומחים אמרו לי שהיא מתה במקום, בזמן שלמיכאל נפגע בראשו ואובחן עם פציעות פנימיות". כעת, בן זוגה של הנערה צפוי להיחקר על מעורבותו בתאונה הקטלנית.

אלנה הוסיפה שלבתה היה כישרון ציור נדיר והיא חלמה להפוך למקעקעת. מעבר לזה, היא תכננה לעבור עם מיכאל למוסקבה ולהקים משפחה. אמה בינתיים שוקלת אם לקבור אותה בשמלת חתונה. "היא מעולם לא ממש אהבה שמלות לבנות", סיפרה. "אני עדיין לא יודעת מה אני אעשה".