אלימות נגד נשים היא נושא שלצערנו עדיין נמצא על סדר היום, אבל במקרה של שחקן הרוגבי ריקי ביבי ובת זוגו, ג'ני פלאט, לאקט האלים היה סוף בלתי צפוי ובעיקר טראגי.

בני הזוג, בני ה-40 ו-44 בהתאמה, שהו במלון קונטיננטל בפירנצה בחודש שעבר כשלפתע נשמעו צרחות מחדרם. מאוחר יותר התברר שג'ני הותקפה על ידי ריקי, לפני שזה חווה אירוע לבבי ומת במקום. המשטרה המקומית שהגיעה לזירה, מצאה דם ליד גופתו של השחקן ודווח כי בת זוגו נלקחה לטיפול בבית החולים קארגי. בנוסף לכך, המשטרה טענה שכוכב הרוגבי נטל קוקאין ואלכוהול וזה מה שככל הנראה גרם למותו. בהמשך, הבדיקה הפתולוגית אישרה שהוא מת כתוצאה מהתקף לב.

"ג'ני הסבירה למשטרה שבלילה שבו ריקי מת הוא יצא לגמרי משליטה ותקף אותה", סיפר עורך דינה סטפנו גולדשטיין לאתר הדיילי מייל. "מרשתי הייתה קורבן של תקיפה נוראה ונזקקה למספר ניתוחים במהלך שהותה הממושכת בבית החולים. היא שיתפה פעולה באופן מלא עם הרשויות שחוקרות את הנושא ואנו מצפים שהתיק ייסגר במהלך הימים הקרובים. למרות זאת, עבור ג'ני הטראומה של מה שקרה לא תסתיים מכיוון שהיא תזדקק לטיפול רפואי גם באנגליה". בהמשך צוין כי היקף הפציעות של ג'ני היה רחב כל כך, שהבלשים שחקרו את האירוע בשעות המוקדמות בכלל לא יכלו לראיין אותה.

חבריה של ג'ני סיפרו ש"החבר שלה תקף אותה באלימות ואכזריות", וגם ש"יש לה מזל שהיא עדיין בחיים". לטענתם, היא סבלה מפציעות חמורות ברחבי גופה, כולל בארובת העין, וכעת מתניידת בכיסא גלגלים. "ריקי סבל מבעיות נפשיות בששת החודשים האחרונים", סיפר אחד מחבריה של הקורבן, "הוא אושפז במכונים שונים ושוחרר לסרוגין. הטיול האחרון שלהם היה אמור להציל את מערכת היחסים שלהם, אבל הוא נגמר בטרגדיה".