אין תמונה
עבר 128 ניתוחים: ג'סטין ג'דליקה

רוב האנשים מנסים להמנע מניתוחים שלא לצורך, ומלבד בחירות אסתטיות כמו ניתוח חזה או אף אנשים משתדלים להתרחק מסכין המנתח. ג'סטין ג'דליקה רואה את הדברים אחרת: נתקלנו בו כבר בעבר כאשר עבר 90 ניתוחים בלבד, אבל מאז הוא לא עצר, הספיק להשתדרג, התחיל לייעץ גם לאחרים (אי אפשר להגיד שהוא לא מנוסה) ובינתיים והוא עומד על המספר המדהים של 128 ניתוחים פלסטיים מאז גיל 18.

לאחר שהמראיינת מההפינגטון פוסט תהתה מניין הכסף הרב לניתוחים, הוא השיב: "בזמן שחברים שלי חסכו כדי לקנות מכוניות ובגדים, אני נמשכתי לניתוחים". עוד הוא מספר כי המחשבות בנושא התחילו בגיל 13-14 ואת הרופאים הוא החל לחפש כבר בגיל 17 – לניתוחים עצמם הוא נאלץ לחכות עד גיל 18 מכיוון שהוריו לא אישרו לו לעבור את התהליך.

אין תמונה
יש כאלה שעושים כפיפות בטן- ויש כאלה שמשרטטים ריבועים

ג'דליקה מספר שנתקל בקשיים בתחום, דווקא מעצם היותו גבר. "לחברה יותר קל לקבל נשים שעוברות ניתוחים פלסטיים", הוא טוען. "היה קשה לי לשכנע רופאים לראות את הדברים כמוני, אולי כי זה תחום יותר נשי". בשביל בובת הקן האנושית, כפי שכונה לא פעם על ידי התקשורת, זה הפך גם לכיוון יצירתי, מקום אליו הוא יכול לנתב את הכישורים, ונותן לו להתעסק בעיצוב, "זאת האמנות שלי", הוא אומר.

אין תמונה
צילום עצמי של ג'סטין ג'דליקה

"כל ניתוח עכשיו גורם ליותר בעיות מאשר מתקן דברים, לגוף יותר קשה להחלים כבר" הא מספר, רגע לפני שמדגים את תוצאות הניתוח האחרון, בו "שיפץ" את השרירים בזרוע העליונה והכתפיים. אנחנו מקווים לכתוב עליו שוב בעוד שנה, ולא בנסיבות מצערות.

(מקור)