אזהרה: הכתבה מכילה תוכן שעלול להיות קשה לצפייה

רשויות החוק בקולורדו התירו לפרסם תיעוד מהרגע המטריד בו שוטרים מצאו את גופתה של איימי קרלסון, מנהיגת הכת "Love Has Won". סגני שריף של מחוז סוואש פשטו על הקרוואן בעקבות דיווח של אחד מחברי הכת ומצאו את גופתה הרקובה של בת ה-45 שרועה על מיטה בתוך שק שינה.

בסרטון ממצלמת האפוד של אחד הסגנים אפשר לראות את השוטרים ניגשים למיטה, שקושטה עם מנורות חג המולד, שם שכבה הגופה של קרלסון. על עיניה הם מצאו אבקת נצנצים. התקרית ארעה בחודש אפריל האחרון, אז נעצרו 7 בני אדם בזירה בחשד להתעללות בילדים, התעללות בגופה ושיבוש הליכי חקירה.

איימי קרלסון הייתה מוכרת בקרב חברי הכת שלה בתור "Mother God" (אם הבְּרִיָּה). לטענתה, היא הייתה ישות עילאית שעברה אינספור גלגולים מאז ראשית הבריאה ועזרה לאנושות כבר יותר מ-19 מיליארד שנה. בינתיים, חברי כת לשעבר הגדירו אותה כאישה מניפולטיבית שנהגה להתעלל בהם באכזריות. משפחתה אף הביאה אותה להשתתף בתכנית האירוח "ד"ר פיל" כדי לשפוך אור על הכת ועל איימי.

אנדרו פרופצ'י, חבר בכת לשעבר, תיאר את מעשיה בריאיון לאתר Vice ואמר: "היא משוכנעת שבתוך גופה שוכנת הרוח של כדור הארץ. היא חושבת שהיא האם של כל הבריות". מאז עלו האשמות נוספות נגד קרלסון על כך שהתעללה בחברי הכת, שפעלה בעיר מופט בקולורדו. על פי העדויות, היא נהגה להשתכר לעיתים תכופות, לתקוף מילולית את הסובבים אותה, למנוע שינה ממאמינים ופעם אחת, אפילו נעלה את בנו של אחד המאמינים בארון בגלל שהוא "התנהג לא יפה".

מומחים לרפואה משפטית עדיין לא הצליחו לקבוע את סיבת המוות של קרלסון ודורשים לבצע עוד בדיקות מעבדה. בינתיים, התובע המחוזי החליט לגנוז את כל כתבי האישום נגד 7 החשודים שנעצרו בזירה.