יום כיף בפארק שעשועים אוסטרלי הפך לסיוט, אחרי שאחת המבקרות נפלה ממתקן שעשועים ונפצעה באורח אנוש. עדת ראייה שהייתה במקום סיפרה שעשרות אנשים יכלו לשמוע את צרחות האימה של האישה, שהחליקה ממושבה בגובה עשרות מטרים ונאחזה בכל כוחה במעקה הבטיחות. לפתע, היא איבדה את אחיזתה וצנחה אל הקרקע.

התקרית האיומה התחוללה ביום שבת בפארק השעשועים Cairns ShowFest, אשר במדינת קווינסלנד. האישה בת ה-25 עלתה למתקן ה"האנגאובר" שמסתובב באוויר בגובה של כ-30 מטרים. בוני ת'ריסטל, עדת ראייה, תיארה לסוכנות הידיעות 7 News כיצד האישה החליקה מחוץ למושבה בשיא הגובה של המתקן.

"היא החליקה החוצה כמו איזו בננה", סיפרה ת'ריסטל. "למרות המרחק בינינו והמוזיקה מהרמקולים, יכולתי לשמוע אותה צורחת 'אני נופלת החוצה!'. הסתובבתי לבן זוגי כדי לספר לו וכשהחזרתי את מבטי אליה, היא כבר צנחה למטה. הצורה שבה נפלה, זה היה מאוד טראומתי".

כוחות חילוץ שהוזעקו למקום פינו את האישה בדחיפות לבית חולים, שם היא הוגדרה כפצועה אנושה ואובחנה עם פגיעות ראש ועמוד שדרה. ברט ג'נקינס, הקצין שמונה לחקור את התקרית, מספר שזה בגדר נס שהאישה שרדה את הנפילה. "מצבה כעת מוגדר יציב, אבל הסכנה עדיין לא חלפה והיא מאושפזת בטיפול נמרץ", הוסיף ג'נקינס.

הנהלת הפארק התייחסה לתאונה האיומה בהודעה לתקשורת, בה נטען כי עדיין לא ברור להם כיצד האישה נפלה ממתקן השעשועים. בנוסף, הם ביקשו להודות לאנשי כוחות ההצלה על הטיפול בתקרית ולהתפלל לשלומה של הפצועה.