הביקור החלומי של גרייסי בון ביורודיסני הפך לסיוט אחרי שלדבריה היא הפכה מטרה ללעג וביריונות. בון, דוגמנית מפנמה במקור ואושיית רשת עם מיליוני עוקבים, העלתה את הפרטים לחשבון הטיקטוק שלה – כולל תיעוד של המבטים שהיא קיבלה ממבקרים אחרים בפארק השעשועים. לדבריה, אנשים צילמו אותה ללא רשות, בהו בגוף שלה וצחקו עליה ללא הפסקה.

"הגיע הזמן שנפסיק לעשות שיימינג לאנשים בגלל הגוף שלהם", אמרה בון בסרטון, שבו היא נראית מבלה בפארק השעשועים יחד עם בני משפחתה. "רציתי לעשות כיף עם האחים שלי, אבל היום שלנו נהרס בגלל כל האנשים שצחקו על גודל הגוף שלי – והכי גרוע זה שהם מלמדים את הילדים שלהם להתנהג בדיוק אותו דבר".

@graciebon1

stop body shame.

♬ sonido original - Dontitanspeakerman

בון המשיכה: "אני יודעת שאתם חושבים שאני מגזימה וזאת אשמתי, כי אני אישה גדולה. אבל זה מה שאלוהים נתן לי תרתי משמע ואני צריכה לקבל כל חלק ממני. גם אם יש לכם מחלה כלשהי או אתם סתם נראים אחרת, אתם לא צריכים להפוך מטרה לביריונות בגלל זה. אני בחיים לא הייתי מדברת לא יפה על ההופעה החיצונית של מישהו אחר. כבוד הוא המפתח".

הסרטון נצפה מאז יותר מ-265 אלף פעמים, גרף 17 אלף לייקים ומאות תגובות מהגולשים, רבים מהם צידדו בדוגמנית הלטינית. "הלוואי ואנשים פשוט לא היו מתערבים בעניינים שלא קשורים אליהם", כתבה גולשת אחת. "נחמד לראות שזה לא פגע בביטחון העצמי שלך".

View this post on Instagram

A post shared by GRACIE BON (@graciebon)

גולש אחר כתב לבון: "מאמי, תזכרי שאנחנו, העוקבים שלך, לא בדיוק אובייקטיבים. אנשים מתנהגים כך כי ככה זה בעולם. בבקשה אל תתני לזה להטריד אותך. לדעתי את מאוד יפה. מקווה שאת מרגישה עכשיו יותר טוב". גולשת אחרת הוסיפה: "מדהים אותי שיש אנשים שאפילו לא מסתירים את המבטים".