אליסיה, טיקטוקרית בת 36 מניו יורק, הפכה לאחת האימהות הוויראליות באפליקציה בזכות סדרת סרטונים מחממת לב בהם היא מבקשת לשבור את הסטיגמה על שיניים תותבות. כן כן, לא רק לבני ובנות 80+, מסתבר שבכל גיל אתם עלולים להיות זקוקים לכלי הזה.

בסרטון שהעלתה וגרף מעל 15 מיליון צפיות, אליסיה קוראת לאנשים המשתמשים בשיניים תותבות לא להתבייש ולהראות "עד כמה אנחנו נראים טוב, כמה אנחנו יפים עם או בלי שיניים תותבות". בסרטון אחר, אליסיה נפתחה עוד יותר בנושא ואמרה שכשהחלה לאבד את שיניה היא הבטיחה לעצמה שלא יהיה דבר שמישהו יאמר לה שיוכל לגרום לה להרגיש רע לגבי עצמה.

שיניים תותבות (צילום: טיקטוק\princxssglitterhead)
לא מתביישת בכלום - ובצדק | צילום: טיקטוק\princxssglitterhead

@princxssglitterhead

I dare you#toothlessprincess #noteethchallenge #smilewithoutteeth #withandwithoutteeth #toothlesssmile #SourPatchPrankFund #snapindentures #fypシ #

♬ original sound - princessglitterhead

בהמשך שיתפה אליסיה ביוטיוב שהיא איבדה את שיניה לפני 15 שנים, בהיריון הראשון שעברה עם בתה קייטי. "אחת השיניים שלי פשוט יצאה החוצה כשאכלתי המבורגר של מקדונלדס ופשוט התחרפנתי", אמרה, "הייתי כל כך נבוכה. בדיוק התחתנתי וילדתי את הילדה הראשונה. האיש הזה התחתן איתי כשיש לי שיניים מושלמות ושנה אחר כך חסרה לאשתו שן קדמית".

בהיריון השני, מצבן של השיניים של אליסיה החמיר ורובן כבר החלו להתנדנד. היא איבדה עוד ועוד שיניים עד שהבינה שתיאלץ להשתמש בשיניים תותבות. "זה היה הדבר הכי מפחיד שעשיתי, אבל ידעתי שזו יכולה להיות ההחלטה הכי טובה שקיבלתי", אמרה על כך.

@princxssglitterhead

it’s magicIt’s called #selfacceptance YT➡️#glitterheaddentaldiaries #dentures #withorwithoutteeth #toothlessprincess #catfish #toothlesssmile

♬ Happy - Pharrell Williams

רבים ברחבי הרשת מעודדים את אליסיה להמשיך להפיץ את המסרים שלה ושמחים על כך שהיא מנפצת את סטיגמת השימוש בכלי שמתחבר לרבים עם זקנה, אך יש גם לא מעט אנשים שהגיבו בגועל לחשיפה שלה. למזלנו, לאם האמריקאית ממש לא אכפת מההייטרים והיא ממשיכה לפרסם סרטוני טיקטוק בהם היא מראה כיצד היא נראית עם ובלי שיניים. "לא אכפת לי מה הסיבה שאין לכם שיניים, אני רק רוצה שתאהבו את עצמכם אם גם אתם משתמשים בשיניים תותבות" - אנחנו מאוהבים בה.