נסיעה קצרה של רוכב סקייטבורד אוסטרלי בחזרה לביתו נגמרה בטרגדיה איומה, כאשר הוא נהרג כתוצאה מתאונה מחרידה. התקרית התחוללה בעיר פרת' ביום שישי האחרון, כאשר הרוכב, שפרטיו טרם פורסמו, חזר מאחת המסעדות באזור עם מגש פיצה בידו ובקבוק בירה בכיסו. לפתע, הוא נפל מהסקייטבורד מסיבה לא ברורה, מה שגרם לבקבוק הזכוכית להתנפץ על האספלט ולאחד השברים להינעץ בעורק הראשי ברגלו.

מצלמת אבטחה של אחד הבתים בשכונה צילמה את מה שהתברר להיות רגעיו האחרונים של הרוכב. אפשר לראות אותו בסרטון נוסע לאורך המדרכה החשוכה, כשקרטון הפיצה עדיין בידו. עוברי אורח שחלפו במקום ניסו ככל שביכולתם לעצור את הדימום המאסיבי, אבל הרוכב איבד כמות דם משמעותית עד הגעתו של צוות האמבולנס. הוא פונה לבית חולים באזור במצב אנוש ושם נקבע מותו.

 

ממצאי החקירה הראשונית מצביעים על כך ששברי הבקבוק חתכו לרוכב הסקייטבורד את העורק הפמורלי, מה שהוביל לאובדן הדם המשמעותי. עדי ראייה סיפרו כי לאחר הפינוי של הפצוע, המדרכה הייתה מכוסה לחלוטין בדם שלו. כמו כן, אחד הנוכחים סיפר לכתבים מקומיים כי רגעים ספורים לפני שאיבד את הכרתו, הרוכב נשמע אומר: "עזרו לי, אני עומד למות".

דובר משטרת פרת' התייחס לטרגדיה האיומה ואמר כי בכוונתם למצות את חקירת התקרית ולברר מה בדיוק גרם לנפילתו של הרוכב. אחת הסברות של החוקרים גורסת כי תנאי התאורה ברחוב היו אחד הגורמים לתאונה הקטלנית, אם כי לתושבי השכונה יש תאוריה אחרת.

 

רבים טענו מאז התאונה הקטלנית כי המדרכה הישנה היא שגרמה למותו של הרוכב. לאורך השנים נוצרו על הציר בורות ומדרגות כתוצאה מתזוזה של יציקות הבטון, מה שעשוי היה להוות מכשול עבור הקורבן. כעת, עובדי עירייה הציבו במקום שלטי אזהרה המורים לתושבים לשים לב לאן שהם הולכים, בזמן שהמשטרה ממשיכה לחקור את נסיבות האירוע.