מרוקו: שמונה גברים נעצרו, לאחר שהתגלה כי הם התחזו לשוטרים על מנת לבצע פשעים איומים. על פי האישומים, הפושעים נהגו לפשוט בלילות על כפרים ליד העיר קזבלנקה כשהם מתחזים לשוטרים, שודדים וגונבים מכל הבא ליד. בכמה מקרים הם אף חטפו נערות ואנסו אותן באכזריות רבה.

חברי הכנופיה, בשנות השלושים והארבעים לחייהם, השיגו מדי שוטרים, כובעי משטרה ותגים והקימו כנופיה חמושה באקדחים ורובים. על פי החשד, השמונה חילקו ביניהם תפקידים - חלקם שמרו בכניסה לבתים בכפרים, אחרים תצפתו כדי לדווח אם במקרה יגיעו שוטרים למקום ואחרים ביצעו את המעשים הנוראים.

הנערות סיפרו לחוקרים כיצד חברי הכנופיה נכנסו לבתים, סיפרו שהם שוטרים שעורכים חיפוש, גנבו מהבתים תכשיטי זהב ומזומנים ולאחר מכן העלו אותן על "ניידות". בדרכן למה שהגברים טענו שהייתה חקירה, הם אנסו אותן במקום שומם.

בחלק מהמקרים, חברי הכנופיה פשוט איתרו נערות ברחובות, ואז העלו אותן בכוח למכוניות שלהן תחת איומי אקדח צעצוע. הם עצרו בשולי הכביש ובמקומות מדבריים ושם אנסו אותן וביצעו בהן מעשים מגונים. "הם חטפו אותנו לתוך המכוניות. הצמידו לנו אקדחים לראש, עינו אותנו ואיימו לירות בנו אם נברח. לאחר שאנסו אותנו ברחו והשאירו אותנו לבד", סיפרו מתלוננות לחוקרי המשטרה.

הפרשה החמורה נחשפה כאשר בתחנת המשטרה הצטברו למעלה מעשרים תלונות של נערות שנאנסו על ידי חברי הכנופיה באכזריות רבה. לטענתן, האנסים שהתחזו לשוטרים שדדו מהן את התכשיטים שהיו על גופן ונמלטו מהמקום. הנערות הצליחו למסור תיאור מפורט של החשודים באונס וכיצד התעללו בהן.

במשטרה הקימו צוות חקירה מיוחד. במהלך החקירה, החוקרים השתמשו באמצעים טכנולוגיים וביצעו איכונים לטלפונים סלולריים כדי לאתר את מי שהיה באותן זירות אונס. לאחר עבודת חקירה מעמיקה, שכלל גם מארבים, נעצרו שמונת החשודים שפעלו בכנופיה האכזרית.

נגד חברי הכנופיה הוגשו כתבי אישום לבית המשפט בגין אונס, חטיפה, גניבה ומעשי שוד. בית המשפט בקזבלנקה גזר על ארבעה מהנאשמים 30 שנות מאסר כל אחד. על נאשם אחר 20 שנות מאסר ועל שאר הנאשמים שנתיים עד חמש שנות מאסר. אחד מחברי הכנופיה, שנחשב עבריין נמלט, טרם אותר על ידי השוטרים.