בני זוג מדרום ארה"ב נעצרו לאחרונה בחשד כי גרמו למותה של ילדה בת 8, שהייתה באחריותם, אחרי שהטילו עליה עונש אכזרי בחצר האחורית של ביתם. כוחות המשטרה בעיר אודסה, טקסס, מדווחים כי דניאל ואשלי שוורץ, האופוטרופוסים של ג'יילין אן, מואשמים ברצח שלה לאחר שכפו עליה לקפוץ על טרמפולינה בחום כבד.

כוחות הצלה הוזעקו למקום ב-29 באוגוסט, אחרי שבני הזוג דיווחו שג'יילין איבדה את הכרתה בחצר האחורית. כשצוות אמבולנס הגיע למקום לא נותרה להם ברירה אלא לקבוע את מותה של הילדה. זמן קצר אחרי התקרית, חוקרי המשטרה למדו כי דניאל ואשלי הענישו את בת ה-8 באותו בוקר והכריחו אותה לקפוץ 100 פעמים על הטרמפולינה בחצר.

ממצאי החקירה חשפו כי בני הזוג מנעו מהילדה לאכול ולשתות באותו בוקר, וכפו עליה לקפוץ כשבחוץ נמדדו כמעט 40 מעלות צלזיוס. ביום חמישי, דו"ח הנתיחה לאחר המוות קבע באופן סופי כי ג'יילין מתה כתוצאה מהתייבשות. כעת, דניאל ואשלי מואשמים ברצח של הילדה.

ג'יילין תוארה במודעת האבל שלה כ"ילדה מלאת חיים, שאהבה לרכב על סוסים, להחליק על הקרח ולטייל בחיק הטבע". כמו כן, מוריה הוסיפו כי היא התעניינה מאוד בהיסטוריה ומדעים, וגם אהבה מאוד לטפל בבעלי חיים.

בני הזוג שוורץ לא היו הוריה הביולוגיים של הילדה, אלא האפוטרופוסים שלה ושל אחותה. אליסה אנדרטון, אמה הביולוגית של ג'יילין, התייחסה לפרשת מותה המזעזעת בחשבון הפייסבוק שלה וכתבה: "כל מה שאני חושבת עליו היא העובדה שהיא איננה ומעולם לא ידעה כמה אהבתי אותה. זה לא הוגן שיש להם יש כל כך הרבה זיכרונות ממנה ואני נותרתי עם חור בלב".

בני הזוג מואשמים כעת בסעיף של רצח בנסיבות במחמירות. במידה והם יימצאו אשמים, ייתכן שיוטל עליהם מאסר עולם ללא אפשרות חנינה, או עונש מוות. מועד תחילת המשפט שלהם טרם נקבע.