אמריקאית ממדינת יוטה העלתה סרטון מלחיץ לטיקטוק, בו תיעדה את הרגע שהבינה שיתכן שאיש זר חדר לביתה ואולי אף נמצא שם ברגעי הצילום.

האישה, מיה אורורה פוול, סיפרה בסרטון שהרגע חזרה מהעבודה ורצתה בסך הכל להיכנס להתקלח. לדבריה, כבר הרבה זמן שקורים דברים מוזרים בבית שלה. "בכל זמן שאני בבית אני שומעת רעשים מוזרים, ח** מוזר שאי אפשר להסביר קורה כל הזמן ואני פשוט מתעלמת מזה כי שיהיה. אבל הדבר הזה הוא הקש ששבר את גב הגמל", אמרה מיה, ואז חשפה את הדבר המלחיץ שמצאה.

"אני מאבדת את זה לגמרי עכשיו. חזרתי הביתה ורציתי להתקלח", אמרה מיה, ופתחה את וילון המקלחת כדי להראות מה ראתה - שיערות כהות שנשארו על הקיר ובחור הביוב של האמבטיה. ולמה זה נורא? כי למיה יש שיער ורוד, ואין סיכוי לדבריה שמדובר בשיער שלה.

זר בבית (צילום: טיקטוק\Mia Aurora Powell)
אף אחד לא רוצה למצוא שערות לא שלו | צילום: טיקטוק\Mia Aurora Powell

"מישהו שיש לו שיער חום חי בבית שלי. השיער שלי הוא פאקינג ורוד!". מיה הדגישה שחבריה באים אליה מדי פעם, אבל אף אחד לא השתמש במקלחת שלה וכי זו היא שמרבה להיות אצל חבריה ולא להיפך.

הסרטון הפך לוויראלי עם מעל מיליון צפיות ועם תגובות רבות של צופים שרצו לדעת מה קרה למיה ואם היא גילתה במי מדובר. רבים אחרים אמרו לה להתקשר למשטרה, להחליף מנעולים ולהתקין מצלמת אבטחה.

זר בבית (צילום: טיקטוק\Mia Aurora Powell)
סוף טוב הכל טוב? | צילום: טיקטוק\Mia Aurora Powell

בינתיים, מיה הפכה את הסרטון לפרטי, אך בסרטון המשך, אמרה שהיא ישנה אצל חברים במשך יומיים ושהם יעזרו לה לחזור לדירה, לבדוק כל פינה בה ולהבין אם מישהו אחר פרץ לשם.