"הוא לא היה אמור להיות איתה בקשר, אבל היא זו שיזמה את זה כשכתבה לו מכתב": אסיר לשעבר מבית הסוהר שבו כריס ווטס מרצה חמישה מאסרי העולם חשף כי רוצח המשפחה האמריקאי עדיין בקשר עם ניקול קיסינג'ר – האישה איתה ניהל רומן לפני יותר מ-3 שנים.

בשיחה עם אתר החדשות הבריטי Dailymail, האסיר לשעבר דיוויד קרטר טען שווטס סיפר לו כמעט הכל על הקשר החדש שלו עם קיסינג'ר. "הוא אמר לי שהיא רצתה לדבר איתו בשביל להסדיר כמה עניינים", סיפר קרטר. "הוא לא אמר לי על מה הם דיברו בדיוק. למרות זאת, אני יודע בוודאות שהם לא אמורים להיות בקשר".

כריס ווטס זעזע את ארה"ב בקיץ של 2018, כשנעצר במדינת קולורדו והואשם ברצח של אשתו ההריונית (שאנאן בת ה-34) ושתי בנותיו (בלה בת ה-4 וסלסט בת ה-3). בנובמבר של אותה שנה, הוא הודה ב-5 סעיפי רצח בדרגה ראשונה במסגרת עסקת טיעון שחסכה ממנו גזר דין מוות. במהלך החקירה נגדו, ווטס טען שמה שהניע אותו לרצוח את אשתו ושתי בנותיו היה הרצון להיות עם קיסינג'ר.

בחקירת המשטרה, ווטס התייחס לתחושותיו בזמן שרצח את בנותיו ואמר: "כל מה שהרגשתי היה שעכשיו אני יכול להיות חופשי – שאני יכול להיות עם ניקול. באותם רגעים, אהבתי אותה יותר מתמיד ולא, לא הרגשתי שום חרטה".

קיסינג'ר הפכה מאז לאחת הנשים השנואות באמריקה ואפילו קיבלה איומי רצח. מאז התפוצצות הפרשה, היא עזבה את ביתה בקולורדו ונעלמה. יש הטוענים שנכנסה לתוכנית ממשלתית להגנת עדים, בעוד שאחרים שסבורים ששינתה את זהותה ואולי אפילו עזבה את ארה"ב.

View this post on Instagram

A post shared by Strange Planet (@strange__planet)

View this post on Instagram

A post shared by Murder Mystery & Mac N Cheese (@murdermysterymacncheese)

קרטר הוסיף שווטס הדביק על קירות התא שלו בכלא דודג', מדינת ויסקונסין, תמונות של בנותיו, אך לא של אשתו. כמו כן, הוא טען שהרוצח התוודה בפניו שהוא סובל כל לילה מסיוטים בהם הוא רואה את בלה וסלסט. "הוא אמר לי שכל לילה יש לו את אותו חלום רע, בו הבנות משחקות תופסת בתא", הוסיף האסיר לשעבר.

אתר החדשות הבריטי פנה לשירות בית הסוהר במדינת ויסקונסין, אך אלו הגיבו שאין ביכולתם לאשר את טענותיו של האסיר קרטר – ששוחרר מבית הסוהר השנה בחודש פברואר. בחודש אוקטובר האחרון, נטפליקס פרסמו את הסרט הדוקומנטרי "רצח אמריקאי: המשפחה מהבית הסמוך" על פרשת הרצח המזוויעה.