"אהבה אמיתית קיימת בעולם הזה – אני מתפלל למענכם": טיקטוקרית מקנדה גרמה לגולשים למרר בבכי מרוב התרגשות, אחרי שחשפה את הדבר הראשון שבעלה עשה אחרי שהוא התעורר מתרדמת.

קרלי ויליאמס, תושבת לת'ברידג', מדינת אלברטה, לא עזבה את טרי, בעלה, לשנייה אחת, אחרי ששקע בתרדמת בעקבות תאונת אופנוע קשה. רופאים אבחנו אותו עם פגיעה מוחית קשה והבהירו לקרלי שסיכויי ההישרדות שלו זעומים. למרות זאת, היא נשארה לצידו, נחושה לעזור לו להתאושש ולחזור לעצמו.

@carly.williams.fitness As soon as he started mouthing the words, I started to cry. #traumaticbraininjury #tbi #braininjury #music ♬ original sound - Carly Williams

כשטרי התעורר לבסוף מהתרדמת, קרלי מיד התחילה לנגן לו את השיר האהוב עליו. רופאים נדהמו לראות שהוא לא רק מזהה את המוזיקה, אלא גם את המילים. הרגע המרגש עלה מאז לחשבון הטיקטוק שלה תחת הכותרת: "ברגע שהוא התחיל לשיר את המילים, התחלתי לבכות".

הסרטון הפך מאז לוויראלי עם יותר מ-1.2 מיליון צפיות, 109 אלף לייקים ו-2,400 תגובות נרגשות מהגולשים. "וואו, זה מטורף", כתב אחד הגולשים. "כוחה של המוזיקה לעולם לא מפסיק להדהים אותי". גולשת אחרת בינתיים הוסיפה: "אני אחות בטיפול נמרץ – והסרטון הזה גרם לי לבכות".

@carly.williams.fitness

7 months of progress!

♬ original sound - Carly Williams

בעקבות הפופולריות של הסרטון, קרלי העלתה סרטון נוסף של תהליך ההתאוששות של טרי בשבעת החודשים האחרונים. בתיעוד אפשר לראות איך טרי למד לאכול בכוחות עצמו, להשתמש בידיים, ובסופו של דבר אפילו ללכת בכוחות עצמו. בסוף הסרטון טרי אפילו מכין עוגת גבינה לגמרי לבדו. הפוסט הזה הפך לוויראלי גם כן עם יותר מ-5.1 מיליון צפיות, כמעט חצי מיליון לייקים ויותר מ-6,800 תגובות.