פרשת היעלמותה של נערה בת 17 מבריטניה קיבלה תפנית מחרידה, אחרי שאדם נוסף נעצר בחשד למעורבות ברצח שלה. כוחות המשטרה של מחוז קיימברידג'שייר עצרו ביממה האחרונה את החשוד השני ברצח של ברנדט ווקר מפיטרסבורו, מזרח אנגליה.

ווקר נעדרת כבר כמעט חודשיים. לטענת הוריה, הפעם האחרונה שנראתה הייתה ב-17 ביולי, כאשר היא ברחה ממכוניתם תוך כדי נסיעה. בני הזוג המתינו שלושה ימים לפני שדיווחו על היעלמותה למשטרה ומאז, לא נמצא קצה חוט בחקירה.

חוקרים הודיעו בשבועות האחרונים כי לאור השתלשלות האירועים, הם החליטו להתייחס לפרשה כאל חקירת רצח – למרות העובדה שאין ראיות שמצביעות על כך.

ג'ון הצ'ינסון, מפקד יחידת הבילוש במשטרת קיימברידג'שייר, התייחס לפרשה בהודעה לתקשורת ואמר: "לאור משך הזמן שברנדט נעדרת והחשש שמשהו אכן עלה בגורלה, החלטנו לנהל את החקירה תחת ההנחה שהיא נרצחה. אני ושאר חברי היחידה מקווים שזה לא המצב. ככה או ככה, אנו נדאג למצוא את אלו שאחראים על היעלמותה".

גורמים המעורים בפרטי החקירה מסרו כי אדם בשנות ה-50 לחייו היה הראשון להיעצר בחשד למעורבות ברצח של ווקר. לאחרונה, אישה בשנות ה-30 לחייה נעצרה גם היא בחשד למעורבות ברצח של הנערה. פרטי החשודים טרם הותרו לפרסום וכך גם הליכי החקירה שעדיין נמצאת בעיצומה.