ארה"ב: אישה בשנות ה-20 המוקדמות לחייה זעזעה את תושבי מדינת דרום קרולינה לאחר שניסתה לרצוח באכזריות את בנה הקטן. קיילין אליס ווטסון נעצרה על כביש ראשי הסמוך לעיירה קולומביה, לאחר שהציתה את רכבה הפרטי ובו בנה קיירון בן ה-14 חודשים.

התקרית התחוללה בשעות הצהריים של יום ראשון, כאשר האם הצעירה עצרה את רכבה על שולי הכביש והציתה אותו במכוון בזמן שהתינוק עדיין היה חגור בכיסא הבטיחות. כעת, ווטסון מואשמת בשורה של עברות פליליות, הכוללות: ניסיון רצח, הצתה מדרגה ראשונה, התעללות ותקיפה בנסיבות מחמירות של תינוק.

הפרשה זעזעה את תושבי העיירה המקומיים, חלקם מכירים את החשודה באופן אישי. "מה שקרה הוא בלתי נתפס", אמרה דאלאס טייני, שלמדה עם ווטסון בתיכון. "מעולם לא הייתי מנחשת שקיילין הייתה יכולה לעשות דבר כזה – ובטח שלא לילד שלה".

ווטסון נעצרה בסמוך לזירת האירוע ונלקחה לביה"ח המקומי לצורך טיפול בפציעות קלות. קיירון פונה במצב אנוש לביה"ח המקומי, שם הוא אובחן עם כוויות קשות. חוקרי המשטרה טרם פרסמו את המניע של החשודה למעשה המזוויע, אך התקרית עדיין נמצאת בבדיקה.

סטיבן ברמסן, אביו של קיירון, עדכן לאחרונה כי בנו יצא מכלל סכנה ומצבו יציב. בני המשפחה פתחו קמפיין לגיוס כספי המונים שנועד לממן את הטיפול הרפואי של התינוק.