נערה בת 12 ממערב רוסיה הודתה ברצח של אביה החורג, אחרי שטענה להגנתה כי זה תקף את אמה באכזריות. התקרית ארעה בכפר רוזה, הסמוך לעיר צ'ליבינסק, כ-120 ק"מ צפונית לגבול רוסיה-קזחסטן, שם הנערה דקרה את דמיטרי ל. בליבו עם סכין.

גורמים המעורים בפרטי החקירה סיפרו שצוות אמבולנס הוזעק לדירת המשפחה, אך כל שנותר להם לעשות היה לקבוע את מותו של האב החורג. האם חיה בדירה עם בן זוגה ושתי בנותיה, הצעירה ביניהן בת 9 – כולן היו בזירה בשעת המעשה.

מדוברות המשטרה נמסר מאז כי קורבן הרצח התברר להיות עבריין מוכר למשטרה ואסיר לשעבר שהורשע בגניבה ושוד. לעומת זאת, לבת זוגו אין עבר פלילי כלל.

שכנים של בני הזוג סיפרו שהם היו מוכרים בבניין כמשפחה קשת יום. "הם היו מאוד קולניים", סיפרה אחת השכנות לסוכנות הידיעות KP. "היינו צריכים להגביר את הווליום של הטלוויזיה כל הזמן, רק כדי שלא נשמע את הצעקות שלהם".

שכן אחר תיאר איך בת ה-12 הייתה משוטטת ברחובות בשעות מאוחרות ומסתמכת על השכנים בשביל לחזור לביתה. "היא אף פעם לא הייתה מצלצלת באינטרקום של הדירה שלה כדי שיפתחו לה", הוסיף. "היא תמיד הייתה מתקשרת לדירות אחרות ואנחנו היינו פותחים את הדלת בשבילה".

רשויות האכיפה פתחו מאז בחקירה של התקרית בחשד לרצח. למרות זאת, הנערה שוחררה ממעצר וככל הנראה גם לא תיאסר על מעשיה, כיוון שהיא צעירה מדי בשביל להישפט בגין עברה פלילית. מאז, עלתה סברה לגבי הפרשה לפיה האם היא זו שבעצם רצחה את דמיטרי ובתה הודתה במעשה כדי שאף בת משפחה לא תישלח למאסר. אף על פי כן, התאוריה הזו לא אושרה ככיוון חקירה.