סופיה מרוקין מאוסטרליה חשבה שהיא עוברת ניתוח פלסטי פשוט לעיצוב קו הלסת (פרוצדורה שנקראית Kybella), אך לא דמיינה שהפרצוף שלה ייראה שונה לחלוטין. מרוקין בת ה-19 שיתפה סרטון טיק טוק בו היא חושפת את התוצאה הסופית בפני משפחתה, שנותרת המומה ומזועזעת.

מדובר בטיפול לא כירורגי שכולל עשרות הזרקות של חומר ממיס שומן מתחת לסנטר וללסת. אלא שבמקרה של מרוקין, הפנים שלה הפכו כתוצאה מהטיפול לנפוחות עד כדי כך שקווי המתאר של הפנים שלה הפכו למרובעים ויצרו אשליה של סנטר מחודד. ״הרגע קיבלתי מחטים נחמדות בפנים״, היא אומרת בסרטון, "ולמשפחה שלי אין שום מושג מה עשיתי, אני הולכת לראות את התגובה שלהם״.

אביה היה הראשון שנחשף לפניה החדשות של מרוקין, והוא השתנק ומיד ישב במקום תוך כדי קריאת ״אלוהים אדירים״. אמה התנהגה בצורה דומה וקראה ״סופיה!״. אחותה, לעומת זאת, פשוט התרוצצה ברחבי הבית בהתקף צחוק, בעוד החברה הטובה שלה הודתה שהיא ״מפחדת״ מהמראה החדש.

@sof.marroquin

i got my face done probs deleting this soon lol ##reactions

♬ original sound - sof.marroquin

בסרטון, שזכה ליותר מ-3.6 מיליון צפיות עד כה, לא הסבירה מירקין בדיוק מה גרם לפנים שלה להיראות כך, וגולשים רבים תהו האם עשתה זאת לעצמה בכוונה. בסרטון הסבר נוסף היא הודתה – ״הלסתות שלי היו שמנות וכיסו את כל איזור הפה, אז רק רציתי להסיר את השומן הזה, רק קצת, כדי לגרום לזה להיראות טוב יותר. זה עדיין נפוח ורדום לגמרי, אני לא יכולה להרגיש את האזור״.

@sof.marroquin

Reply to @hogansworld1

♬ original sound - sof.marroquin

מדובר ככל הנראה בתופעות לוואי זמניות כמו כאב, נפיחות, חבורות, אודם וחוסר תחושה, שיילכו ויירגעו במשך הזמן, כאשר רובן נמשכות כשבוע עד שבועיים. בינתיים, המגיבים לא היססו להשוות את מראה פניה לזה של באז שנות אור מ״צעצוע של סיפור״ או ללורד פרקוואד מ״שרק״. היא, בתגובה, טענה שהיא ״אוהבת מרובעים״.