אלמונית הדהימה את רשויות האכיפה בלאס וגאס, כאשר היא הובילה את האדם שאנס וחטף אותה היישר אל כוחות המשטרה המקומיים. גארי ווקר (55) נעצר ביום רביעי לאחר שנכנס עם הקורבן שלו, שזהותה טרם הותרה לפרסום, אל בית המשפט האזורי במרכז העיר.

עדי ראייה סיפרו לכלי התקשורת באזור ש"האישה אמרה לקציני המשטרה כי היא נחטפה והותקפה מינית על ידי ווקר". מאוחר יותר, הקורבן סיפרה לבלשים כי היא תוביל אותם אל ביתו של האנס – שם הם ימצאו את שרידי גופתה של קורבן נוסף.

חוקרים פשטו על ביתו של ווקר בעיר, שם הם מצאו את גופתה של אישה במזוודה בארון במטבח. הגופה נשלחה למכון פתולוגי ושם קבעו כי סיבת המוות היא ירי לראש. כמו כן, היא זוהתה בתור מורגן בריאל אמיאה – אם חד-הורית בת 22.

גיסתה של אמיאה, ניקול מארי, התייחסה לפרשה ואמרה כי היא מזועזעת. לטענתה, היא לא הכירה את ווקר באופן אישי, אך סברה כי מדובר בחבר שמארח אותה בביתו בזמן שהיא מנסה להיגמל מסמים. מארי הוסיפה שהיא שוחחה עם מורגן יום לפני התפוצצות הפרשה ואפילו עם ווקר ו"הכל היה בסדר".

בלשי המשטרה עדיין חוקרים את נסיבות התקרית ואת האישה האלמונית שהובילה את ווקר אל תחנת המשטרה. נכון לעכשיו, ווקר מואשם ברצח, חטיפה, תקיפה עם נשק קטלני ו-8 סעיפים של תקיפה מינית. השימוע שלו צפוי להתחולל מחר.