סרטון ממצלמת אבטחה בחנות פרוזן יוגורט בסאן חוזה שבקליפורניה מופץ ברשת ומציג אישה זרה מתקרבת לאישה אחרת בחנות ומשתעלת על בנה בן השנה.

האישה, שזהותה לא ידועה, נראית מתקרבת אל התינוק, מסירה את המסכה מפניה ומשתעלת מספר פעמים לכיוון ראשו. בתיעוד ניתן לראות כי אמו ההמומה של התינוק ממהרת לסגור את העגלה ולהגן עליו, רגע לפני שהאישה הזרה מתקדמת לכיוון היציאה ונמלטת מהמקום.
"היא עשתה את זה בכוונה, אין שום סיכוי שזה היה בטעות, היא השתעלה לבן שלי ישר על הפנים", סיפרה האם לכלי תקשורת מקומיים. "הכל קרה כל כך מהר והייתי בהלם מוחלט. היא בהתחלה התקרבה אלינו – ואז הורידה את המסכה והשתעלה עליו שלוש פעמים חזקות", היא הוסיפה.

לטענתה האם, ייתכן שהאישה הזרה עשתה את המעשה על רגע גזעני: "אני מאמינה שהיא גזענית ושזה מה שהוביל אותה לעשות את זה, כי המשפחה שהייתה לפניה הייתה לבנה ואנחנו היספנים. ברגע שהיא שמעה שאני מדברת ספרדית עם אמא שלי היא התחילה להעיר לנו לגבי שמירת מרחק".
האם הצעירה סיפרה כי בנה סבל מחום לאחר התקרית, וכי היא מקווה שלא נדבק בקורונה. המשטרה המקומית מנסה לאתר את האישה המסתורית, שכאמור נמלטה מהמקום מיד לאחר התקרית.