בני זוג מבריטניה נדהמו לגלות בחדר השירותים שלהם דלת סתרים – עם דמות מבהילה מאחוריה. טרייסי וורסטר, אם ל-3 מהעיר לינקולן, מזרח אנגליה, סיפרה בשיחה עם סוכנות הידיעות SWNS שבעלה, רורי, ניקה את חדר השירותים כשלפתע הוא הבחין בדלת הסודית מעל האסלה הסמויה. כשהוא פתח אותה, התגלתה דמות של שדון מסתורי שנחצב באבן עם חור בצוואר שלו.

בני הזוג מצאו את השדון כחודש אחרי שעברו לביתם, שנמצא בבעלות הקתדרלה של לינקולן ונבנה לפני 700 שנים כמשכן עבור הכמרים. טרייסי העלתה תיעוד של התגלית לרשתות החברתיות בתקווה שהגולשים יוכלו לזהות במה מדובר. עד מהרה, רבים טענו שמדובר בראיה לכך שפועלת באזור כת שטנית. בהמשך, אחרים העריכו שזה בעצם פתח ניקוז מסוגנן מתקופת ימי הביניים.

רורי תיאר את הרגע שבו מצא את השדון ואמר שהוא היה המום לחלוטין. "אני לא האמנתי למראה עיניי", שחזר האב ל-3. "צעקתי לאשתי להגיע מהר ואמרתי לה 'מצאתי משהו'". בהמשך, הוא העריך שהבית מלא ביצירות גרוטסקיות דומות.

"הבית הזה נבנה במאה ה-14 ועבר שיפוץ. הוא מלא בקירות גבס שאין לדעת מה יש מאחוריהם", סיפר רורי. "כשמצאתי את השדון הזה, ישר חשבתי לעצמי שבטח יש פה עוד כאלה. בשלב הזה, אני בטוח שיש פה עוד דמויות במקומות אחרים בבית".

למרבה הצער, לבני הזוג אין שום דרך לדעת בוודאות שאכן יש עוד דמויות שטניות בבית משום שהם לא הבעלים ולא יכולים לשבור את הקירות. בשלב הזה, כל מה שהם מתכוונים לעשות זה ליהנות מהשדון המסתורי עם החור בצוואר.