שחקנית צעירה מצאה את מותה בנסיבות מסתוריות – וחבריה חוששים שייתכן כי היא הורעלה. גופתה של סוקריה בולגורקו, בת 28 מטורקיה, נמצאה שרועה ללא רוח חיים בדירתה, אחרי שמקורבים פרצו למקום.

בשיחה עם כתבים מקומיים, אחד מחבריה תיאר כיצד פרצו למקום אחרי שלא הצליחו ליצור איתה קשר במשך ימים ארוכים והיה חשש גדול לחייה. השחקנית הצעירה נמצאה ב-2 באפריל כשדלתה הייתה נעולה מבפנים.

View this post on Instagram

A post shared by @sukriyebulgurcu

View this post on Instagram

A post shared by @sukriyebulgurcu

גורם המעורה בפרטי החקירה סיפר שלא נמצאו בדירה סימני פריצה או מאבק. "לא היו על הגופה סימני אלימות או אינדיקציה שהיא צרכה סמים", הוסיף החוקר. "למרות זאת, מותה עדיין מוגדר כחשוד ואנחנו ממשיכים לבחון את נסיבות התקרית".

מותה של השחקנית הצעירה, שהתגוררה באזור איסטנבול, זעזע את בני משפחה וחבריה – רבים מהם מיהרו להעלות ספקולציות לגבי הפרשה. בימים האחרונים עלו לרשתות החברתיות פוסטים לפיהם בולגורקו הורעלה על ידי גורם זדוני, אם כי לא נכתב במי מדובר.

View this post on Instagram

A post shared by @sukriyebulgurcu

בולגורקו חיה באיסטנבול מאז 2013, שם למדה משחק והשלימה תואר בלימודי קולנוע וטלוויזיה. גופתה נשלחה למכון פתולוגי לצורך נתיחה לאחר המוות ובדיקת טוקסיקולוגיה. ממצאי הבדיקות טרם פורסמו והמשטרה ממשיכה לחקור את מותה המסתורי.