אישה צעירה עלתה לכותרות בארגנטינה אחרי שמנעה מעבריין לשדוד את חנות הנוחות שבה עבדה. יאנלה קסרס תועדה מכה את השודד בזמן שזה ניסה להתפרץ לקיוסק שבו היא עובדת בעיר רסיסטנסיה, צפון המדינה.

בסרטון שפורסם בכלי התקשורת הלטינים אפשר לראות כיצד קסרס פתחה את חלון הבטיחות כדי להביא לבחור בקבוק מים וזה ניצל את ההזדמנות כדי לנסות ולהזדחל פנימה. אולם קסרס לא נשארה חייבת.

האישה הצעירה עזבה מיד את בקבוק המים והתחיל להכות את השודד באגרופים. העבריין אז ניסה לתפוס משהו בידו הימנית – אולי כסף מהקופה או קופסת סיגריות – אבל נכשל גם בזה. לבסוף, הוא ויתר ועזב את המקום. התיעוד נגמר בכך שהעובדת טרקה את חלון הבטיחות ונעלה אותו.

קסרס נתנה מאז רקע לתקרית בשיחה עם כלי התקשורת בארגנטינה. "קודם הוא רצה לקנות ממני סיגריה בודדה ואמרתי לו שאנחנו לא מוכרים אותן ככה יותר. אז הוא ביקש ממני בקבוק מים", סיפרה העובדת. לדבריה, היא נעלה את החלון והלכה לצד השני של חנות הנוחות כדי להביא את הבקבוק.

"כשהבאתי לו את הבקבוק, הוא דחף את החלון וניסה להיכנס פנימה", שיחזרה קסרס. "הוא ניסה לתפוס אותי והגבתי כמו שרואים בסרטון. הרבצתי לו חזק כל כך שפרקי האצבעות שלי התחילו לדמם". מאוחר יותר, התברר שלמוכרת הצעירה יש רקע בקיקבוקסינג.