רוצח המשפחה מסלבריישן ככל הנראה עומד לשנות את קו ההגנה שלו ולטעון שאשתו הייתה זו שביצעה את המעשה המזוויע. במכתב ששלח לאביו לפני כחודש, אנתוני טוד גורס כי אשתו בת ה-44, מייגן, הביאה לשלושת ילדיהם כדורי שינה ללא ידיעתם, לפני שחנקה ודקרה אותם למוות אחד אחרי השני. זמן קצר אחרי שגילה מה עשתה, האם לכאורה דקרה את עצמה למוות.

פרשת הרצח של בני משפחת טוד התפוצצה בינואר האחרון לאחר שגופות הקורבנות נמצאו על ידי רשויות האכיפה בסלבריישן, השוכנת בסמוך לפארק השעשועים וולט דיסני בפלורידה. זמן קצר לאחר מכן, הותר לפרסום כי אבי המשפחה נעצר בחשד לרצח המוני, שגבה את חייהם של שלושת הילדים (אלק בן ה-13, טיילר בן ה-11 וזואי בת ה-4), אשתו ואפילו הכלבה המשפחתית בריזי. אנתוני הודה בחקירה במעשים המיוחסים לו, אך במכתב שנשלח בחודש שעבר לאביו עולה כי הוא חוזר בו מהודאתו ומפנה אצבע מאשימה כלפי אשתו – שסבלה לטענתו לאורך השנים מהפרעות נפשיות.

 

 "בקצרה, היא זו שהביאה להם כדורי שינה בפשטידה באותו ערב לפני שהשכיבה אותם לישון", כתב טוד במכתב. "בסביבות 23:30 היא התעוררה, דקרה אותם וחנקה אותם. כשגיליתי את זה, רצתי לשירותים להקיא. הייתי חלש". הנאשם הוסיף שהוא רצה לחשוף את הגרסה האמיתית עוד בשלב מוקדם יותר, אבל עורכי דינו הזהירו אותו שזו לא הדרך הנכונה להתמודד עם ההאשמות המיוחסות לו.

הוא הוסיף: "אני חף מפשע ב-10,000%. ההאשמות האלו מגוחכות. עכשיו אני רוצה לתקן את כל העוול שנעשה נגדי על ידי כל הצהובונים באזור". הנאשם צייר את עצמו במכתב כאב ובעל אוהב, בזמן שאשתו התמודדה עם דיכאון. לטענתו, זמן קצר אחרי הרצח של הילדים, מייגן דקרה את עצמה בבטן כדי "להיות עם התינוקות שלה" והוא לא התקשר לאמבולנס כי לא הצליח למצוא אף טלפון בסביבה. טוד ניסה אז לשים קץ לחייו גם כן, אבל כל ניסיונותיו כשלו. הוא נשאר עם הגופות בביתו במשך שבועות ארוכים, לפני שחוקרים מצאו אותם במצב של ריקבון מתקדם.

 

אנתוני טוד
האם מייגן היא בעצם הרוצחת האמיתית? | צילום: @KonnieMoments1, twitter

גופותיהם של בני המשפחה נמצאו ב-13 בינואר, לאחר ששוטרים הגיעו לביתו של טוד עם צו מעצר בגין עברות הונאה – שעל פי חלק מהחוקרים, היו בעצם המניע האמיתי לרצח של מייגן ושלושת ילדיה. טוד הודה במעשים המיוחסים לו עוד בשלב החקירה הראשוני, אם כי הוא סרב לחשוף מה גרם לו לרצוח את כולם. כעת, הוא מואשם בארבעה סעיפים של רצח מדרגה ראשונה והפרקליטות המקומית דורשת כי במידה ויורשע, ייגזר עליו עונש מוות.