בריטית בשנות ה-40 לחייה נידונה למאסר על תנאי אחרי שהתברר כי גנבה אלפי ליש"ט מקשישה שהייתה תחת השגחתה. רות' פורט בת ה-47 נתפסה אחרי שבעלה, אנתוני, דיווח למשטרה על מעשיה. כעת, הוא טוען שהאמת לגבי הכסף התבררה לו לאחר שרעייתו דיברה על מעשיה מתוך שינה.

אנתוני מספר שההודאה קרתה זמן קצר אחרי שהשניים חזרו מחופשה במקסיקו, בה רות' בזבזה אלפי ליש"ט על אטרקציות שונות. "כשהתעוררתי באמצע הלילה, שמעתי אותה ממלמלת כל מיני דברים על כסף", סיפר. "ראיתי את הארנק שלה על הרצפה והצצתי פנימה. אז מצאתי את כרטיס הדביט שהיא גנבה מהמטופלת שלה".

אנתוני סיפר שהוא התעמת עם אשתו מיד אחרי שהיא התעוררה. תוך זמן קצר, היא הודתה בהכל. "אמרתי לה לארוז את הדברים שלה ולצאת מהבית", סיפר. "זה שבר לי את הלב כי באמת אהבתי אותה, אבל ידעתי שלא הייתה לי ברירה אחרת. מאוחר יותר, סיפרתי הכל למשטרה".

רות' הודתה בבית המשפט שגנבה סכום של 7,200 ליש"ט מהקשישה לאורך תקופה של חודשיים. בעקבות זאת היא נידונה לרצות תקופת מאסר על תנאי של 16 חודשים. בבית המשפט בינתיים שיבחו את מעשיו של אנתוני.

"מגיע לך ציון לשבח על מעשייך, זה בטח היה קשה מאוד עבורך", ציין השופט והפנה את תשומת ליבו אל הנאשמת. "בצע כסף עיוור אותך ולא עמדת בפיתוי. את צריכה להתבייש במה שעשית לאישה חסרת ישע שבטחה בך".