ילדות שמנות (צילום: Cover Asia Press)
מצליחות ללכת לבד | צילום: Cover Asia Press

לפני שלושה חודשים דיווחנו לכם על הסיפור העצוב של משפחת ננדוונה – משפחה הודית מעוטת יכולת שבה ילדי המשפחה סובלים מתסמונת הרעב הקטלני המתבטאת בין היתר בתאווה בלתי נשלטת לאוכל. האחיות יוגיטה רמשבאי בת ה-5, אנישה, 3, ואחיהן בן השנתיים, הארש, היו כה שמנים עד כי לא יכלו לעשות דבר ללא עזרה חיצונית. מצבם היה כה קיצוני עד כי אב המשפחה שקל למכור את כלייתו כדי לממן טיפולים מצילי חייו לשלושת ילדיו. כעת מקבל המקרה המדכא התפתחות חיובית ומעודדת – בשלושת החודשים שעברו הצליחו האחיות להוריד מספיק ממשקלן כדי לאפשר להן ללכת עצמאית בפעם הראשונה בחייהן.

ילדים שמנים (צילום: Cover Asia Press)
לפני הדיאטה | צילום: Cover Asia Press

ילדות שמנות (צילום: Cover Asia Press)
אחרי הדיאטה | צילום: Cover Asia Press

רוצים עוד הרבה סיפורים מעניינים, מרגשים ומטורפים? תנו לייק בפייסבוק
 
רופאים מומחים בנו לילדי המשפחה דיאטה מחמירה שבעזרת ההקפדה עליה מצליחים האחים להראות ירידה משמעותית במשקל גופם וסימנים ראשונים ומעוררי תקווה ולהתחלה של אורח חיים נורמלי ומתפקד. האחיות יוגיטה ואנישה שקלו 34 קילוגרם ו-48 קילוגרם בהתאמה. כעת כל אחת מהן הצליחה להוריד 6 קילוגרמים ממשקלה וכל זאת בשלושה חודשים בלבד לאחר שנפטרו מהדיאטה המפטמת של 18 צ'אפטים, 1.5 קילוגרם אורז, 2 קערות מרק, 6 חבילות של צ'יפס, 5 חפיסות ביסקוויטים, 12 בננות וליטר חלב מדי יום!

ילדים שמנים (צילום: Cover Asia Press)
התפריט היומי והמוגזם | צילום: Cover Asia Press

התמונות החדשות והמרגשות מראות את האחיות צועדות לראשונה ללא עזרים ברחבי כפר הולדתם. בעבר כל שיכלו לעשות היה לרבוץ באותו מקום, לשחק ביניהן וכמובן, לאכול המון. כעת אם המשפחה, פארגנה, מקווה שתוכל לשלוח בקרוב את בנותיה לבית הספר, שם ירכשו חינוך ויבואו באינטרקציה עם ילדים אחרים. עלו והצליחו, כלומר, רדו והצליחו!

ילדות שמנות (צילום: Cover Asia Press)
סורו מדרכי | צילום: Cover Asia Press

ילדות שמנות (צילום: Cover Asia Press)
בקרוב אהיה M.I.A. | צילום: Cover Asia Press

(מקור)