אם ל-3 ממדינת יוטה תקפה את בני משפחתה במהלך התקף זעם, שככל הנראה קרה לאחר שנשברה מהעובדה שבתי הספר של ילדיה נסגרו בהתאם להנחיות במדינה למלחמה במגפת הקורונה. ג'סיקה קמבריי, תושבת העיר פרובו בת ה-36, נעצרה השבוע בעוון התקיפה של בעלה ושניים מילדה, בני 9 ו-12.

קמבריי התנפלה על בעלה בזמן שהוא שיחק עם הילדים בחדרם. האם, שיכורה כלוט, התעמתה עמו באופן מילולי ורגעים ספורים אחר כך היא התדרדרה לאלימות פיזית. על פי החוקרים, קמבריי ניסתה לחנוק את בעלה, בעוד הבנים ניסו לעצור אותה. במקום להירגע, היא בעטה באחד מילדיה וסובבה את הזרוע של השני.

התקרית התחוללה ימים סבורים לאחר שפורסמו הנחיות הבידוד של מדינת יוטה – שם כבר אומת כי יותר מ-70 בני אדם נדבקו בנגיף ה-COVID-19. בעקבות ההתפרצות, רשויות המדינה החליטו להפסיק את פעילות בתי הספר ולשלוח את הילדים לבתיהם.

גורם המעורה בפרטי החקירה התייחס לנסיבות התקרית ואמר: "קמבריי כעסה על כך שהפסיקו לילדים את הלימודים והם נמצאים כעת בבית. היא תקפה את בעלה בזמן שהוא שיחק עם הילדים בחדרם". מאוחר יותר, דווח כי זוהי לא הפעם הראשונה שקמבריי נעצרה בעוון תקיפה של אחד מבני המשפחה.

שוטרים מקומיים הוזעקו לביתה של האם בשנת 2007 ובשנת 2011, לאחר שזו סטרה לבעלה. בשתי התקריות היא הורשעה בתקיפה. כעת, היא מואשמת במספר סעיפי אישום, הכוללים: התעללות בילדים, שכרות ותקיפה. מועד המשפט שלה טרם פורסם.