טרגדיה בצפון הודו, שם גבר נעצר בתום החתונה שלו אחרי שירה למוות באחד האורחים. התקרית המזעזעת ארעה ביום שלישי האחרון במחוז סונבהדרה, מדינת אוטר פרדש, צפון תת היבשת, וצולמה בזמן אמת על ידי אחד הנוכחים התיעוד הפך מאוחר יותר לוויראלי ברשתות החברתיות.

בסרטון אפשר לראות את החתן, מאניש מדהשיה, מנסה לירות באוויר ללא הצלחה. כמה רגעים לאחר מכן, הוא מנמיך את הנשק לגובה האורחים כדי לבדוק אותו ולפתע, האקדח פולט כדור ואחד האורחים שעומדים מול המצלמה נופל על הקרקע.

קורבן הירי, באבו לאל יאדב בן ה-35, הובהל לבית החולים כשהוא פצוע באורח אנוש. רופאים עשו הכל כדי להציל את חייו, אך בסופו של דבר נאלצו לקבוע את מותו. מדהשיה נעצר בעקבות התקרית ומואשם בהריגה.

סונבהדרה אמרנדה, מפקד המשטרה המחוזי, התייחס לתקרית וציין שירי באוויר בזמן שמחות אינה חוקית במדינה. למרות זאת, התופעה שכיחה מאוד באזור צפון הודו. כמו כן, הוא ציין שממצאי החקירה חשפו שיאדב – חייל בצבא ההודי שקיבל אישור מיוחד מממוניו להשתתף בחתונה – היה זה שנתן את האקדח למדהשיה.

"קורבן התקרית זוהה בתור באבו לאל יאדב, המשרת בצבא ההודי", אמר אמרנדה בהודעה לתקשורת. "הוא נורה למוות על ידי החתן, מאניש מדהשיה, שנעצר אחרי שבני משפחתו של הקורבן הגישו תלונה למשטרה. מעבר לזה, האקדח נלקח לבדיקה כחלק מחקירת המשטרה".