"דווקא היה בחור יפה": אושיית רשת עם מיליוני עוקבים חשף בפני הגולשים כיצד הוא נראה לפני המהפך הגופני שעלה לו עשרות אלפי דולרים. קואסט גוליפורד (Quest Gulliford), תושב לאס וגאס, מוכר היטב בקעקועים שלו שמכסים כמעט את כל חלקי גופו. לאחרונה, הוא התייחס לאחת התגובות שקיבל על סרטון טיקטוק ובה גולש כתב: "אני רוצה לראות איך היית נראה לפני כל הקעקועים". גוליפורד אז העלה תיעוד של התהליך שעבר עם הזמן, מאז הקעקוע הראשון שלו בשנת 2009.

בסרטון אפשר לראות איך הכל התחיל מקעקוע של צלב על החזה השמאלי. לאט-לאט, הקעקועים הלכו והתפשטו על החזה והזרועות שלו. כשלא נותרה פיסת עור לא מקועקעת על פלג גופו העליון, גוליפורד החל לקעקע גם את עור הפנים שלו. לבסוף, הוא אפילו קעקע את לובן העין שלו.

@questg.tv Replying to @LdrnPrlljr Answer to “i want to see you b4 all your tattoos” #fyp ♬ original sound - Quest Gulliford

התהליך כולו עלה לו יותר מ-70 אלף דולר, כאשר קעקועי העיניים היו בין היקרים ביותר. לדבריו, הוא שילם 10,000 דולר על כל הפרוצדורה – כלומר 5,000 דולר על כל עין. "הייתי צריך ממש להכין את עצמי נפשית לזה", ציין גוליפורד. "זה היה קעקוע מסוכן שרציתי לעשות כבר המון זמן. אני מאוד מרוצה מהתוצאה הסופית ולא מתחרט על כלום".

גוליפורד אובחן בצעירותו עם סרטן מסוג לימפומת הודג'קין וניצח את המחלה כנגד כל הסיכויים. אחרי החלמתו, הוא החל לקעקע את גופו, כשהראשון ביניהם היה הצלב על החזה תחת הכיתוב: "God First" (תרגום: קודם אלוהים).

View this post on Instagram

A post shared by Quest Gulliford (@questg)

סרטון המהפך שלו גרף יותר מ-64 אלף צפיות ועשרות תגובות מהגולשים. "חולה על הקעקועים שלך", כתבה אחת הגולשות. "חלק נראו מאוד כואבים – במיוחד אלו בעיניים". גולש נוסף ציין ש"המהפך שלו מאוד מרשים", בזמן שגולשת אחרת הוסיפה: "מתה על איך שאתה נראה עכשיו. אתה נראה מאושר. אתה נראה מהמם עם או בלי קעקועים".