אישה בת 21 הסעירה את תושבי בריטניה לאחר שנחשף כי היא הסבתא הצעירה ביותר בממלכה. בגיל 21, בקה קילי הפכה לסבתה החורגת של מולי, נכדתו בת ה-7 חודשים של בעלה - מארק קילי. "בעלי תמיד אמר שאני לא ארצה שיקראו לי סבתא", סיפרה בקה. "למרות זאת, אני תמיד התייחסתי למשפחה שלו בתור המשפחה שלי".

בקה הכירה את בן זוגה לפני 5 שנים, כאשר זו הגיעה לאחת מהופעות הרוק שלו. היא הייתה אז בת 16 בלבד. באותו זמן הוא כבר היה אב ל-4 ילדים, אחד מהם בן גילה של בקה. 3 שנים מאוחר יותר, מארק הציע לה להינשא לו במהלך חופשה רומנטית בטנריף. באוקטובר האחרון, בקה ילדה את פרסלי, בנה הראשון וה-5 של מארק.

בשיחה עם סוכנות ידיעות בריטית, מארק, כיום בן 56,  סיפר כי מקורבים רבים הפצירו בו שלא לשאת את בקה לאישה - אבל זוגתו התעקשה שהזוגיות שלהם אמיתית לחלוטין. "הרבה אנשים חשבו שזה רעיון גרוע", סיפר. "אמרתי לה בעצמי שאני חושב שעדיף לה למצוא מישהו בגילה, אבל היינו מאושרים כל כך ביחד שהחלטנו לנסות להתגבר על הכל".

בני הזוג פעילים מאוד ברשתות החברתיות, שם הם נוהגים להעלות תמונות סלפי רבות של המשפחה שלהם. סקירה של חשבון הפייסבוק של מארק מראה כיצד יתר בניו נוהגים לשחק עם פרסלי, מה שככל הנראה מעיד על מערכת יחסים טובה בין כל הילדים.

בקה אמנם סבתא חורגת צעירה, אבל היא לא הסבתא הצעירה ביותר בעולם. התואר הזה שייך לריפקה סטנסצ'ו הרומנייה, שהסעירה את העולם כשהפכה לסבתא בגיל 23. סטנסצ'ו ילדה את בתה הראשונה, מריה, כשהייתה רק בת 12 - וזו הפכה לאמא 11 שנים מאוחר יותר.