אישה מאוהיו נידונה ל-9 שנות מאסר לפחות לאחר שהורשעה בהריגת בתה הקטנה. גזר הדין ניתן לטמרה בנקס (41) לאחר שזו הודתה במעשיה בחודש מרץ האחרון. בתה – קרמיטי הובּ – מתה בשנת 2022 בעקבות סיבוכים של סוכרת. לפי ממצאי החקירה, המחלה של בת ה-4 לא הייתה מטופלת ובנקס נהגה להזין אותה בפורמולה שהייתה מעורבבת עם משקאות מוגזים.

קרמיטי מתה בבית החולים כתוצאה מחמצת קטוטית סוכרתית, כך לפי דוח הנתיחה לאחר המוות. גורמים המעורים בפרטי המקרה סיפרו שבת ה-4 "הראתה סימנים של הדרדרות במצבה הרפואי" כמה ימים לפני שפונתה לבית החולים, אך אמה מעולם לא פנתה לסיוע. טמרה התקשרה בסופו של דבר למוקד החירום 911 רק אחרי שבתה הפסיקה לנשום וגוון פניה השתנה לכחול. זמן קצר לפני מותה, רופאים אבחנו את הילדה עם מוות מוחי.

פרקליטות מחוז קלרמונט טענו בכתב האישום שהילדה סבלה מהתעללות מאז שנולדה. הוריה מנעו ממנה טיפולים רפואיים ומזון איכותי, ונהגו להאכיל אותה בפורמולה מעורבבת עם "מאונטיין דו" – משקה מוגז בטעם ליים. התובעים טענו שלא היו שום ראיות שהצביעו על כך שהילדה הייתה במעקב של רופא שיניים, ושהיא סבלה מריקבון קיצוני בשיניים שלה לפני מותה. קרמיטי הייתה גם מאובחנת עם סוכרת ולמרות זאת, הוריה נתנו לה מדי יום משקאות תוססים שהכילו כפול מכמות הסוכר היומית המומלצת לילדה בגילה.

קליי ת'ארפ, משנה לתובע המחוזי, התייחס לפרשה בהודעה לתקשורת ואמר שמותה של בת ה-4 היה מיותר לחלוטין. "זה אחד התיקים הכי עצובים שאי פעם נתקלתי בהם", ציין הפרקליט. "הילדה הזאת לא הייתה צריכה למות".

השופט ויקטור חדד התייחס בגזר הדין למקרה קודם במשפחה שבו בנה בן ה-4 של טמרה שקע בתרדמת בגלל סוכרת לא מאובחנת. בהמשך, הוא טען שהמקרה היה אמור ללמד את בת ה-41 לקח לגבי הסכנות של המחלה ולמנוע את מות הילדה. "להיות הורה טוב זה קשה, אבל מצופה מכולנו להיות הורים בינוניים לכל הפחות", אמר חדד. "אי ידיעה היא לא תירוץ מתקבל על הדעת".

טמרה נידונה לעונש מאסר שנע בין 9 ל-13 שנים. כריסטופר הובּ, אביה של קרמיטי, הודה בעברת הריגה בשוגג וגזר דינו נקבע לחודש הבא.