סוף עצוב לסיפור הבריחה מהכלא שהסעיר את ארה"ב: הסוהרת ויקי ווייט, שסייעה לאסיר החשוד ברצח להימלט מהכלא השמור בו עבדה, התאבדה בירייה. גורמים המעורים בפרטי הפרשה סיפרו שבת ה-56 שמה קץ לחייה בתום מרדף מכוניות עם משטרת אוונסוויל, אינדיאנה.

הרוצח קייסי ווייט, שהיה ככל הנראה בן זוג של ויקי ווייט (אין קשר משפחתי בין השניים), נתפס בחיים ויוחזר לכלא באלבמה. דייב וודינג, השריף של מחוז ונדרבורג, התייחס להשתלשלות האירועים ואמר: "הוא לא ייצא מהכלא הזה שוב". לטענתו, ווייט פונתה לבית חולים, אך מתה מפצעיה קצת אחרי השעה 19:00. 

מאז בריחתם מהכלא במחוז לודרדייל, אלבמה, ב-29 באפריל, השניים היו במנוסה. ווייט, בת 56, נראתה בסרטון מעקב כשהיא מחזיקה את הדלת פתוחה עבור האסיר הכבול, בן 38, כאשר זווית שנייה מראה אותם נכנסים לניידת סיור ונוסעים משם.

ממצאי החקירה הראשוניים הצביעו על כך שהסוהרת אמרה לעמיתיה שהיא מלווה את ווייט לבית המשפט לצורך הערכה פסיכיאטרית. מאוחר יותר, האסיר לא הופיע בבדיקת הנוכחות של שעת הצהריים ובדיקה של ההנהלה חשפה שמעולם לא נקבעה לו הערכה פסיכיאטרית באותו יום.

כמה שעות לאחר מכן, ניידת המשטרה שלה נמצאה נטושה בחניון מכוניות ציבורי. על פי ההערכות, הסוהרת נסעה היישר לחניון ושם החליפה לרכב אחר ונעלמה עם החשוד ברצח. מאוחר יותר התברר שווייט קנתה בחשאי מכונית יד שנייה כדי לברוח בה, אבל זו נמצאה מאוחר יותר נטושה בטנסי. השניים הובילו מאז את ה-FBI למצוד בן שבועיים, במהלכו הם נצפו עוברים בשלוש מדינות.

לפני תקופתה כסוהרת, ויקי ווייט שירתה 25 שנה במשרד השריף המחוזי בלודרדייל. היא תוארה על ידי עמיתיה כקצינה למופת. גורמים המעורים בפרטי הפרשה ציינו שהסוהרת הגישה מכתב התפטרות זמן קצר לפני היעלמותה ויום שישי היה יומה האחרון בעבודה. מעבר לזה, היא מכרה את ביתה בחודש שעבר.

ווייט נעצר בשנת 2020 בחשד למעורבות ברצח של קוני ג'יין רידג'ווי, בת ה-59, שנמצאה מתה בביתה חמש שנים קודם לכן. על פי ההערכות, האסיר בן ה-38 רצח אותה כחלק מחוזה חיסול שהוצא נגדה. ווייט מואשם בשני סעיפי רצח מדרגה ראשונה וכופר בהאשמות נגדו.