טרגדיה במחוז קמרובו, דרום-מזרח רוסיה, שם פרשת היעלמותן של שתי ילדות בנות 10 הפכה לחקירת רצח. רשויות האכיפה המקומיות התירו לפרסם כי גבר בשנות ה-40 לחייו נעצר בחשד למעורבות בפרשה וזמן קצר לאחר מכן, הוא הודה ברצח של השתיים ואף הוביל את הבלשים למקום שבו החביא את גופותיהן.

אוליאנה דגטיאר ונסטיה פסלר, הקורבנות, נראו בחיים בפעם האחרונה בעיר קיסלבסק ב-6 בספטמבר, כשהן חזרו מבית הספר. חברותיהן לכיתה סיפרו לבלשים שהשתיים הלכו בעיר לפני שפנו לגבר חשוד שנראה מאכיל יונים ליד תחנת אוטובוס. תיעוד ממצלמות האבטחה באזור חשף כי השתיים התלוו עם הגבר לחנות כלבו מקומית, שם הוא קנה להן ממתקים לפני שפיתה אותן לבוא לדירתו.

החשוד זוהה מאז בתור ויקטור פסטרניקוב בן ה-41 שהורשע בעבר בעברות פדופיליה ואפילו ריצה עונש מאסר של 10 שנים. הוא הודה מאז ברצח של השתיים ותיאר לחוקרים את מעשיו המזוויעים.

פסטרניקוב סיפר שהוא פיתה את השתיים להיכנס לדירתו בעזרת הממתקים, שם הוא אנס אותן וחנק אותן למוות. לטענתו, הוא כיסה את גופותיהן במזרון ואז הלך לעבודה. בזמן הזה, הורי הילדות דיווחו למשטרה על היעלמותן ואלו פתחו בסריקות וחיפושים אחר השתיים.

בוועדת החקירות הרוסית התייחסו מאז לתפנית המזוויעה בפרשת ההיעלמות של הילדות ודיווחו כי מעצרו של החשוד הוארך בחודשיים. מומחים לרפואה משפטית פועלים כעת לאבחן את סיבת המוות המדויקת של הקורבנות וגם בודקים האם השתיים אכן נאנסו על ידי החשוד. מעבר לזה, פסטרניקוב הופנה לבדיקה פסיכיאטרית בשביל לבחון האם הוא כשיר לעמוד למשפט. בינתיים, בלשים ממשיכים לחקור את נסיבות הטרגדיה.