הפוליטיקאי האמריקני צ'אק שוּמר הפך לבדיחה של הרשת בעקבות ציוץ שפרסם לרגל יום האב (16 ביוני). מנהיג הרוב בסנאט בארה"ב, במקור מברוקלין, ניו יורק, העלה לרשת החברתית X (טוויטר לשעבר) תמונה שלו עומד מול גריל מלא בנקניקיות וקציצות המבורגר – ואחת מהן עם פרוסת גבינה צהובה מעליה.

"המשפחה שלי גרה בבניין דירות כל החיים, אבל הבת שלי ובת זוגה בדיוק קנו בית עם חצר ובפעם הראשונה אנחנו מכינים המבורגרים ונקניקיות על הגריל", כתב שומר בתיאור התמונה. "גן עדן של יום האב". עד מהרה הפכה התמונה לוויראלית מכל הסיבות הלא נכונות.

גולשים רבים לעגו לשומר אחרי שהבחינו שהוא הניח את פרוסת הגבינה שלו על קציצה שהבשר שלה עדיין חי. "צ'אק, אני מת עלייך בן אדם, אבל אתה צריך לשים את הגבינה רק אחרי שההמבורגר שלך צלוי", כתב אחד הגולשים. גולש אחר הוסיף: "אולי כדאי להשאיר את הקציצה הזאת קצת יותר זמן על האש".

גם הפוליטיקאי הרפובליקני מאט וויטלוק הגיב לציוץ של שומר והוסיף GIF של אדם שנגעל, תחת הכותרת: "כשאתה רואה את חתיכת הגבינה הזו על קציצה חיה". גולשים אחרים בינתיים דווקא צידדו בסנטור בן ה-73 וניסו להסביר מה באמת קורה בתמונה.

"חברים אפשר להירגע", כתב אחד הגולשים. "זה לא בשר חי, זאת קציצה צמחונית ומעליה פרוסה של טופו". גולש אחר כתב ששומר מסתדר על הגריל יותר טוב ממנו והוסיף: "כל הגריל נדלק לי היום בגלל שומן שנשרף, ואומצת האנטרקוט שקניתי ליום האב נהרסה. איזה כיף".

שומר מחק מאז את התמונה שלו עומד מול הגריל. למרות זאת, הוא השאיר את הציוץ הראשון שלו ליום האב ובו כתב: "יום האב שמח לכל האבות!".