תפנית דרמתית בפרשת מותה הטרגי של קלואי וויגנד: כשנה וחצי אחרי התקרית המזעזעת בה פעוטה נפלה למותה משיט תענוגות בזמן עגינה בנמל בפורטו ריקו, סבה - אשר החזיק אותה בזמן התקרית מעבר למעקה החלון - הודה שהוא האשם במותה. סלבטור "סם" אנלו, בן ה-51, הודה בגרימת מוות ברשלנות וכעת, ממתין לגזר הדין שנקבע כרגע לחודש דצמבר.

הפרשה המשפטית התפוצצה ביולי של 2019, כאשר הפעוטה בת השנה וחצי, קלואי וויגנד, נפלה מחלון בקומה ה-11 של ספינת התענוגות "רויאל קריביאן" ונחתה על אספלט הנמל. אנלו הואשם בעקבות התקרית בגרימת מותה ברשלנות, אך כפר תחילה באשמה בטענה כי הנהלת הספינה השאירה את החלון פתוח ללא שלט אזהרה. לדבריו ולדברי משפחתו, החלון בקומת משחקי הילדים לא היה אמור להיות פתוח - ובכלל היה נראה כאילו הוא סגור. אנלו אף טען בזמנו כי ראייתו לא טובה דיה כדי להבחין בין חלון פתוח לסגור, אך בסוף הודה באשמה במסגרת עסקת טיעון לפיה בית המשפט יטיל עליו עונש מופחת.

כתבים מקומיים מדווחים כי הסב ביקש שלא להגיע לדיונים בסן חואן, פורטו ריקו, מחשש להידבקות בנגיף הקורונה ועל כן, הותר לו להשתתף בשימוע מביתו במדינת אינדיאנה, צפון ארה"ב, דרך שיחת ווידיאו.

הוריה של הפעוטה, קימברלי ואלן וויגנד, הגנו על אנלו מאז שהתקרית הטרגית התחוללה. מייקל וינקלמן, עורך הדין של בני המשפחה, התייחס לעסקת הטיעון ואמר שהיא לא כללה תקופת מאסר או הודאה בעובדות. לטענתו, העסקה נוסחה מתוך כוונת המשפחה לשים את הפרשה המשפטית מאחוריהם ולהמשיך הלאה. במידה והשופט יחליט להחמיר עם אנלו, הוא עשוי לגזור עליו 3 שנות מאסר.

קימברלי ואלן תבעו את חברת "רויאל קריביאן" בגין רשלנות בשנה שעברה. בתגובה, חברת השיט פרסמה את סרטון התאונה שבו ניתן לראות כיצד הסב עומד עם הפעוטה בסמוך לחלון הפתוח לפני שזו צנחה מגובה של כ-50 מטרים. המשפט עדיין בעיצומו.