טרגדיה בהודו: אישה אבלה ניסתה לשים קץ לחייה, אחרי שבעלה התאבד פחות מחודש אחרי חתונתם. בבוקר יום שישי, אישה בשנות ה-20 לחייה, שפרטיה טרם הותרו לפרסום, קפצה מהקומה השלישית של מרכז קניות בעיר אינדור, מדיה פרדש, מרכז הודו. למרות זאת, היא שרדה את הנפילה כנגד כל הסיכויים ופונתה לבי"ח מקומי.

ממצאי החקירה הראשונית חשפו כי האישה פונתה לקבלת סיוע רפואי כשמכתב ההתאבדות עדיין עליה. גורמים המעורים בפרטי התקרית מספרים שהאישה כתבה שהיא רוצה להצטרף לבעלה. התקרית התחוללה ימים ספורים אחרי שבעלה הטרי נמצא ללא רוח במכוניתו אחרי שבלע רעל תוך כדי נהיגה. מאוחר יותר, נחשף כי החליט לשים קץ לחייו אחרי שהפך לקורבן התעללות במקום העבודה שלו.

התאבדותו של הבעל וניסיון ההתאבדות של אשתו התחוללו כשבועיים אחרי שהשניים נישאו במרכז המדינה. מקורבים של בני המשפחה סיפרו כי האישה אמרה לחמותה שהיא יוצאת להתאוורר, לפני שהלכה למרכז הקניות המקומי וקפצה מהקומה השלישית.

כוחות המשטרה בוחנים כעת את נסיבות האירוע. לאחרונה, נפתח הליך חקירה נגד שני אנשים ממקום העבודה של הבעל, בחשד שהם התעמרו בו והובילו אותו לשים קץ לחייו. כמו כן, אדם אחד נוסף נחקר בחשד כי סייע לבעל להתאבד, אם כי לא ברור כרגע באיזה אופן. המשטרה טרם עצרה חשודים בפרשה הטרגית. 

מתמודדים עם מחשבות אובדניות? אל תהססו לפנות לעזרה

ער"ן - עזרה ראשונה נפשית במספר הטלפון 1201

ניתן לפנות גם במייל דרך עמוד האינטרנט

או במסרון (SMS) למספר 0768844