7 בני אדם נהרגו בתאונת דרכים קטלנית ברוסיה אחרי שאוטובוס נפל לתוך נהר. התקרית אירעה ביום שישי האחרון בעיר סיינט פטרסבורג, שבמערב המדינה. לפי ממצאי החקירה הראשונית, הנהג של קו 262 איבד שליטה על כלי הרכב ונפל לנהר מויקה (Moika). מאז פורסם תיעוד ממצלמות האבטחה שהוצבו ברחוב ותוך האוטובוס.

בסרטון אפשר לראות את האוטובוס עולה על המדרכה, פוגע בגדר פלדה וברכבים אחרים, לפני שהוא מתנגש בחומת הבטיחות של הגשר. הרכב אז נופל אל תוך הנהר ועד מהרה, טובע כולו בתוך המים הקרים. באותו זמן היו על הקו 20 נוסעים, כך לפי הפרסומים, 7 מהם נהרגו בתאונה ואחרים חולצו דרך יציאת החירום בגג של כלי הרכב. לפחות 5 נוסעים פונו לבית החולים.

עדי ראייה שהיו באזור בזמן התאונה תיארו את רגעי האימה. "ראיתי במו עיניי את האוטובוס פוגע במכונית שנכנסה לצומת. הנהג איבד שליטה ונפל לנהר", סיפר מיכאל, סטודנט שמתגורר באזור. "הוא פגע בהכל. בגדר, במדרכה, בחומה. הכל קרה כל כך מהר. זה היה מאוד מפחיד".

הנהג שרד את התאונה ונעצר על ידי רשויות החוק המקומיות. פרטי זהותו טרם הותרו לפרסום, אך ברשתות החברתיות דווח כי מדובר במהגר עבודה שהגיע ממדינת טג'יקיסטן. מאז עלו סברות שונות לגבי סיבת התאונה, כולל אחת שגורסת שהייתה תקלה בבלמים של האוטובוס ואחרת לפיה הנהג פשוט התבלבל בין דוושת הבלם והגז. רשויות החוק ממשיכות לחקור את נסיבות התאונה הקטלנית.