בילי אייליש הצליחה לעורר מחלוקת ויראלית באינטרנט, אבל הפעם מסיבה שונה לגמרי: הזמרת הצליחה להטריף את עוקביה כשהעלתה תמונה של נעלי ספורט ישנות שהיו פעם ברשותה ושאלה - מהו הצבע שהם רואים. ומתברר שלא כולם הגיעו להסכמה.

הנושא עלה במהלך סשן שאלות ותשובות באינסטגרם שערכה אייליש, במסגרתו נשאלה מהם צבעי השמלה שהיא עצמה ראתה באתגר השמלה הכחולה-שחורה לבנה-זהובה של 2015. אייליש ענתה שהיא הייתה במחנה הכחול-שחור, וטענה שיש לה אתגר צבעים נוסף.

אייליש שלפה תמונה של נעלי Air More Uptempo שפעם נעלה, וציינה כי היו לה מחלוקות עם אביה בנוגע לצבע שלהן – היא חשבה שהן בצבע לבן וירוק מנטה, והוא חשב שהן בצבע ורוד ולבן. והשיח שיצרה כל כך שיגע אותה, שהיא אפילו פרסמה סרטון המשך בו היא מוכיחה לגולשים שהצבע של הנעליים בתיאור המוצר הוא לבן וירוק מנטה. 

עוקבים רבים דווקא הסכימו עם האב וטענו שאייליש עיוורת צבעים. כמה מהגולשות אפילו העלו סרטונים של אותן הנעליים בניסיון להוכיח מעל כל צל של ספק שצבען ורוד-לבן.

חלק מהגולשים טענו שהאור המלאכותי גרם לצבע להיראות שונה ממה שהוא באמת. גולשים ניסו למצוא תמונות שלהן באינטרנט כדי להוכיח לאייליש שהיא טועה, אבל זו אמרה בתגובה כי "לא אכפת לי איך אתם חושבים שהן נראות, אכפת לי איך הן במציאות", ולבסוף סיכמה את הדיון כשביקשה מעוקביה להתחשב בה. "כולני יודעים שאני צודקת כאן אפילו אם אתם רואים משהו אחר", כתבה. "אתם יודעים שבשורה התחתונה אני צודקת, נכון? ואגב, לפני שאתם ממשיכים להתווכח או כל דבר פאקינג אחר, כל האינטרנט קורא לי שמנה כבר שבוע, אז תנו לי לנצח".