פרשת הרצח המזוויע של מעודדת צעירה נחתמה השבוע לאחר שבן זוגה נשלח לרצות עונש מאסר של עשרות שנים בכלא. ארון טרחו, אשר הורשע ברצח של בריאנה רוסלנג (17) וברצח של עוברה, נידון ל-65 שנות מאסר על מעשיו האיומים לאחר שקיבל את עסקת הטיעון של הפרקליטות.

טרחו דקר למוות את רוסלנג בדצמבר של שנת 2018. ממצאי החקירה חשפו כי הנער, אז רק בן 16, החליט לרצוח את בת זוגו לאחר שנכנסה להיריון וסירבה לעבור הפלה. גופתה נמצאה ללא רוח חיים בתוך בפח זבל במישוואקה, עיר הולדתה אשר במדינת אינדיאנה.

ג'רי מולינס, הבלש שהוביל את החקירה, סיפר שטרחו הודה במעשיו תוך כדי החקירה. הבלש סיכם את דבריו של הנער בדו"ח שהוצג בבית המשפט, שם נכתב: "בריאנה חיכתה יותר מדי זמן לפני שסיפרה על ההיריון ואי אפשר היה לבצע הפלה".

מולינס הוסיף כי כאשר שאל את טרחו מה הוא עשה לאחר שגילה כי לא ניתן יהיה לסיים את ההיריון, הנער ענה: "פעלתי... לקחתי את החיים שלה". הרוצח סיפר כי דקר את זוגתו בלב בהנחה שזו השיטה המהירה ביותר להרוג אותה – היא הייתה אז בחודש ה-6 להריונה. מאוחר יותר, הוא זרק את גופתה לפח זבל שמאחורי מסעדה מקומית והשליך את כלי הרצח לנהר שזורם בסמוך לעיירה.

טרחו נשפט כבוגר והודה בהאשמות המיוחסות לו במסגרת עסקת הטיעון עם הפרקליטות. בתמורה לכך, התובע לא הוסיף לכתב האישום שלו סעיפים נוספים כגון שיבוש הליכי חקירה.