אישה צעירה מבריטניה חשפה את תוצאות הניתוח שעברה ל"הקטנת המצח". בת' הלסי, בת 27 ממחוז אסקס, צפונית-מזרחית ללונדון, דיברה על הפרוצדורה בתוכנית האירוח This Morning ואמרה שהיא תמיד הרגישה לא בנוח לגבי קו השיער שלה. לדבריה, היא בדקה אפשרויות לניתוח השתלת שיער כבר לפני 20 שנה.

הלסי סיפרה בתוכנית שהניתוח היה למעשה השתלת שיער שמטרתה לגרום למצח שלה להיראות קטן יותר. הפרוצדורה עלתה לה כ-9,000 ליש"ט (11,400 דולר) והותירה אותה עם כאבים איומים. למרות זאת, היא לא מתחרטת על החלטתה ומאוד מרוצה מהתוצאה הסופית.

@_hxlsey My interview on @This Morning discussing my hairline lowering surgery still can’t believe this happened #fyp #itv #thismorning #hairlinelowering #foreheadreduction ♬ original sound - Beth Halsey

View this post on Instagram

A post shared by Beth Halsey (@hxlsey)

"ביום הראשונים סבלתי מכאבים חזקים, אבל המשככים שהביאו לי היו ממש טובים", סיפרה הלסי והוסיפה שהיא סבלה מנפיחות באזור ההשתלה, כמו גם מאדמומיות סביב העיניים. אף על פי כן, תופעות הלוואי הללו לא נשארו הרבה זמן. לדבריה, ההשתלה הנמיכה את קו השיער שלה ב-2 ס"מ בצדדים וס"מ אחד במרכז המצח.

"אני לא רוצה להישמע יותר מדי דרמתית, אבל אני מרגישה כאילו הניתוח הזה שחרר אותי", אמרה בת ה-27. "אני מרגישה כאילו אני סוף-סוף יכולה להיות עצמי ומרגישה בטוחה בעצמי. סוף-סוף אני יכולה להעלות תמונות לאינסטגרם בלי פילטרים או כל מיני דברים כאלה".

View this post on Instagram

A post shared by Beth Halsey (@hxlsey)

View this post on Instagram

A post shared by Beth Halsey (@hxlsey)

הלסי תיעדה את הרגעים לפני ואחרי הניתוח גם בחשבון האינסטגרם שלה - שם יש לה יותר מ-87 אלף עוקבים - וכתבה: "ככל שאני זוכרת, תמיד הרגשתי מאוד חסרת ביטחון לגבי המצח שלי". הסרטונים גרפו אלפי לייקים עשרות תגובות מהגולשים, חלקם דווקא חשבו שהניתוח לא היה הכרחי בכלל.

"מצטער לומר אבל את יפהפייה ובכנות, אני לא מבין מה הייתה הבעיה עם קו השיער שלך", כתב גולש אחד. על כך הלסי ענתה: "תודה רבה לך. לא עשיתי את זה בשביל מישהו אחר, עשיתי את זה בשבילי". גולשים אחרים שיבחו אותה על האומץ. "מעניין שבחרת לעבור את התהליך הזה. לא הייתי מנחש שאת חסרת ביטחון כי את כל כך יפה", כתב גולש נוסף. "כל אחד וחוסר הביטחון שלו. את נראית מצוין".