גבר בן 23 מנאשוויל, טנסי, נעצר בחשד שהכה את בת זוגו לשעבר עד מוות.  ברייסן ריברס מואשם ברצח של לורן ג'והנסון (22), במקור מהעיר בילוקסי, מיסיסיפי, אותו הוא ביצע זמן קצר אחרי ששוחרר ממעצר בערבות של 150 אלף דולר. כעת אביה של הקורבן מטיח האשמות ברשויות החוק במדינת טנסי ואומר שבית המשפט לא עשה מספיק כדי להגן על בתו.

"אני ישבתי בבית המשפט בנאשוויל ואמרתי שאם הוא ישוחרר, הוא יהרוג אותה", אמר לאנס ג'והנסון, אביה של לורן. "הוא תקף אותה בעבר. הוא כל הזמן היה רב איתה ובסופו של דבר, גם היה מכה אותה. פעם אחר פעם היינו מרחיקים אותה ממנו והוא כל הזמן היה מוצא דרך נכלולית להזדחל אליה בחזרה".

ריברס נעצר בדצמבר האחרון והואשם בעבירות תקיפה וכליאה בניגוד לחוק. על פי החשד, בן ה-23 הכה את לורן והחזיק אותה בניגוד לרצונה בזמן שהם היו בנופש בעיר נאשוויל. הוא הוחזק במעצר במשך 7 חודשים בערבות של 250 אלף דולר. אולם, עורך דינו הצליח להוריד את סכום הערבות ל-150 אלף דולר וריברס שוחרר זמן קצר לאחר מכן. הוא היה אמור להתקין אזיק אלקטרוני על רגלו מיד אחרי שיצא מבית המעצר, כתנאי לשחרורו בערבות, אבל זה מעולם לא קרה. במקום זה, הוא נעלם.

"הם שחררו אותו מבלי לומר לנו מילה"

בני משפחתה של לורן חשדו שמשהו עלה בגורלה כבר מאמצע השבוע שעבר, אז היא הפסיקה לענות לשיחות טלפון והודעות. אחותה הקטנה אז סיפרה להוריה שהיא הלכה לבקר אותה בדירתה ומצאה את הדלת פתוחה, בלי שום סימן ללורן. מעבר לזה, היא ציינה שמישהו שבר את מצלמות האבטחה שהותקנו במקום. בבוקר שלמחרת, לאנס ג'והנסון דיווח למשטרת בילקוסי שבתו נעדרת.

ביום רביעי שעבר, בשעות הצהריים, גופתה של לורן נמצאה ללא רוח חיים במכוניתה בבית הקברות "וולף ריבר", הסמוך לעיר גולפפּורט (Gulfport), מיסיסיפי. גורמים המעורים בפרטי הפרשה סיפרו שהיא הייתה שרועה במושב האחורי, עטופה בסדינים ומכוסה בשקיות זבל. ריברס נמצא גם הוא בזירה, אך נמלט ליערות הסמוכים זמן קצר אחרי ששוטרים הופיעו במקום. הוא נתפס אחרי מצוד רגלי שנמשך כ-9 שעות, וכלל עשרות שוטרים, מפעילי רחפנים, מסוקים ויחידת כלבני גישוש.

לאנס תיאר את הזוועות בזירת הפשע בשיחה עם כתבים מקומיים וטען שריברס הכה את בתו למוות. "הפרצוף שלה היה שבור לחלוטין, הראש שלה היה שבור לחלוטין. הוא הכה אותה באכזריות עד שהיא לא הייתה מסוגלת לראות", סיפר אביה של לורן. "עזרתי לפתולוג להרים את הגופה שלה. היא הייתה מרוטשת לגמרי". כעת הוא מטיח האשמות בבית המשפט בנאשוויל על כך שהם שחררו את ריברס מבלי ליידע את לורן או את בני משפחתה.

"הם שחררו אותו מבלי לומר לנו מילה. הם אפילו לא שמו עליו אזיק אלקטרוני, הם פשוט שחררו אותו", אמר לאנס בשיחה עם חברת החדשות WLOX. "מערכת החוק לא אמורה לעבוד ככה. העולם לא אמור לעבוד ככה. לורן הייתה ילדה יפהפייה ומאוד-מאוד חכמה. היו לה חלומות ושאיפות. כל דבר שהיא נגעה בו הפך לזהב". ריברס הואשם מאז ברצח ומוחזק במעצר בערבות של מיליון דולר.