טרגדיה ביום האם: נער משכונת וודלנד הילס שבלוס אנג'לס, קליפורניה, הזעיק את רשויות האכיפה לביתו ביום ראשון בבוקר אחרי שמצא את גופותיהם של שלושת אחיו. זמן קצר לאחר מכן, המשטרה עצרה את אמן של הילדים.

גורמים המעורים בפרטי הפרשה סיפרו שגופותיהם של שני ילדים וילדה, שלושתם בין הגילים 8 ל-12, נמצאו לקראת השעה 08:00 בבוקר יום ראשון. בזמן הזה, האם הייתה מאושפזת בבית החולים. בנה הגדול של האם היה הראשון למצוא את הקורבנות, לפני שרץ לבית של שכן ומשם התקשר למשטרה.

שכנים של בני המשפחה ציינו שהאם התנהגה מוזר מאוד בלילה שלפני התגלית המזוויעה. שכנה אחת סיפרה לכתבי חברת החדשות Fox News שאפשר היה לשמוע אותה צורחת "המשפחה שלי מתעללת בי", ובשלב מסוים היא יצאה מביתה בשביל להדליק נר בחניון של הבית. בסביבות השעה חצות, צוות אמבולנס הוזעק לבית.

"הם קשרו אותה לאלונקה והוציאו אותה משם", סיפרה השכנה. "פתאום היא התיישבה במקום והתחילה לצעוק 'איפה ספר התנ"ך שלי?!'". נכון לעכשיו, עדיין לא ברור מה קרה בזמן שבין פינוי האם לרגע שבו בנה הגדול מצא את גופותיהם של אחיו. למרות זאת, הסברה הרווחת היא שהאם אחראית למותם של שלושת הילדים.

מת'יו קרוז, דובר משטרת לוס אנג'לס, התייחס לטרגדיה והבהיר שכרגע לא מחפשים חשודים נוספים בפרשה. בינתיים, בלשים וחוקרי מז"פ סורקים את הזירה בחיפוש אחר רמזים שאולי יפצחו את החקירה.

תושבי האזור נותרו מזועזעים מהפרשה המזוויעה. סטיבן הייז, אחד השכנים של בני המשפחה, ציין: "הם תמיד נראו כמו אנשים נפלאים. הם גרו באחד הבתים הכי יפים בבלוק". שכן אחר הוסיף: "חשבתי שהשכונה שלנו אמורה להיות בטוחה. אני מניח ששום מקום לא בטוח בימינו".