מסיבת יום הולדת במדינת קנטקי נגמרה בטרגדיה, לאחר שעבריין מין מורשע הופיע במקום והחל לירות באורחים. התקרית אירעה בעיר פלורנס, ביום שבת האחרון, בסביבות השעה 02:50, אז צ'ייס גרייבי (21) ירה למוות בארבעה בני אדם ופצע עוד שלושה.

ג'ף מלורי, מפקד תחנת המשטרה בפלורנס, התייחס לתקרית בהודעה לעיתונות ואמר שצ'ייס הופיע במסיבה ללא הזמנה ופתח באש אל עבר כולם. "כששוטרים הגיעו למקום, הם עדיין שמעו את היריות ואפשר היה לראות את הקורבנות בבית", ציין קצין המשטרה. "האורחים אז אמרו שהחשוד נמלט מהזירה ונפתח אחריו מרדף".

המרדף אחר גרייבי הסתיים כ-6 ק"מ מזירת הרצח ההמוני, לאחר שהחשוד שם קץ לחייו. נכון לעכשיו עדיין לא ברור מה היה הקשר שלו לקורבנות או מה היה המניע שלו למעשה. האורחים שנפצעו באירוע הירי פונו למרכז הרפואי באוניברסיטת סינסינטי.

ההרוגים בתקרית זוהו מאז כבעלת הבית מליסה פַארֵט (44), שיין מילר (20), היידן רייביקי (20) ודלייני אירי (19). אחד השכנים של פארט התייחס למותה הטרגי ואמר: "היא הייתה אישה עם אישיות מדבקת. תמיד אהבה לעשות כיף, לשחות בבריכה ולשתות עם חברים. היא הייתה אישה נהדרת ואמא נפלאה". לפי הפרסומים, היא חגגה באותו ערב גורלי את מסיבת יום הולדתו ה-21 של בנה.

גרייבי מוכר למשטרה המקומית כעבריין מין שהורשע בעבר בעבירות אונס ומעשי סדום. מלורי ציין שזאת הפעם הראשונה שהיה אצלם בעיר אירוע ירי המוני. "מעולם לא התעסקנו עם מקרה כזה. אני יודע שזה קורה ברחבי המדינה, אבל זאת הפעם הראשונה בפלורנס ולכן כולנו מאוד עצובים", ציין קצין המשטרה.